Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 2019

Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 2019
30.03.2019

Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 10

Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi

Kültür uzmanlarının saflarında tanınmış bir kimse var.kişilik - Michael Bolduman. Bu aktör, SSCB Halk Sanatçısı unvanı aldı. Bu 1965'te oldu. Herkes, soyadının geniş bir kitleye duyurulduğu ifadesine katılmıyor.

Ancak bildiğiniz gibi, Michael Balduman ünlü Sovyet sirk sanatçısı Natalia Durova'nın eğitimcisinin kocasıdır.

Michael boldumanUkrayna'da doğdu, ilk önce memleketinde çalıştı.Zhmerinka kentinde, daha sonra davetiye ile Kiev'e gitti. Mikhail, kendi topraklarında ve başkentte tiyatroda görev yapıyordu. Sonra Moskova'ya taşınıyor. Ancak işe girdiği tiyatro iki yıl içinde kapanıyor. Mikhail Bolduman, Moskova tiyatrosunun kapanışından bu yana Moskova Sanat Akademik Tiyatrosunun bir oyuncusu haline geldi. Onun hesabında 40'dan fazla rol var. Ana şansla hemen şansın yok. İlk başlarda yalnızca bölümsel roller vardı.

Raleigh Balduman

Mikhail Balduman Stalin Ödülünü üç kez aldıErkek karakterlerin performansı için. "RSFSR'nin Onurlandırılmış Ressamı" ve Lenin Düzeni ve İşçiliğin Kırmızı Reklamı ödülüne sahip. Gösterdikleri karakterleri çok çeşitli ve açıklaması zor, gösteri için çok yetenek ve azime ihtiyaç duyuyorlar. Bazı karakterlerini sıralayalım: Gorky'nin Alt Derinliklerinden Saten, Shakespeare'in meşhur Othello'sundan Iago, Çehov'un Üç Kardeşinden Vershinin.

Sinemada Mikhail Bolduman da talep görüyor. Sadece bazı resimlerin listelenmesi yeterlidir: "Erkek arkadaşım", "Virgin Toprak Işıklandırılmış", "Eski Kalenin Gölgeleri".

Durova'nın oğlu Mikhail Bolduman

Şimdi Mikhail Bolduman'dan bahsedelim. Ve bu, Sovyet döneminin aktörüyle aynı değil mi? Oh hayır, tamamen farklı bir insan. Yukarıda belirtilen kişinin oğluydu.

Michael bolduman oğluMuhteşem ebeveynlerin çocuğu vardıyeteneği. Mesleğe göre - bir dilbilimci ve çevirmen. Çağırarak - bir sanatçı ve bir şair. Dil bilgisi, Michael'ın hayatını sağlamasına yardımcı oldu. Aynı zamanda bir seyahat acentesinde tercüman ve rehber olarak çalıştı. Moskova Devlet Üniversitesinde Biyoloji Fakültesi'nde verilen eğitim, gelecekte kendisine yardım etmek için çok az şey yaptı.

Balduman Jr.'nin biyografisi ve kişisel yaşamı

Kişisel hayatında birçok zor durum vardı. Kızını Liza'yı tanımak istemiyordu. Genetik muayene yardımı ile akrabalık kurmak zorundaydım. Sadece mahkeme yoluyla Elizabeth, Bolduman'ın vatan çocuğu olarak tanındı. Mikhail çok sevgi dolu bir oğul değildi, hasta bir anne için umrumda değildi. Bütün bu zayıflayan vücut ünlü - Sovyetler Birliği genelinde ve eğitmen Natalia Resimdeki düzenlemeler Durova çok hasta, şiddetli akciğer iltihabı ve hasarı ayağa kalıcı hastane yatak ve spa tedavisi ötesinde popüler.

aptal biyografinin michael bolduman oğluDoktorlar olmasına rağmen daha iyi Natalia Yuryevna olmadıhızlı bir iyileşme öngördü. Mucize gerçekleşmedi. Durova öldü, ancak oğlu Mikhail'in ana varisini seçtiği bir irade yapmayı başardı. Dört odalı daire, villa, mücevher, miras, simgeler. Oğlu, Miras'tan daha fazla bir Keluman olduğu gerçeğini açıklayarak, mirasını reddetti.

Aile hakkında

Ancak Mikhail röportajı isteyerek verdi. Kendisiyle ilgili bazı hikayelerde çocukluğunun bir sirk performansı kadar parlak olmadığını itiraf etti. Aile sürekli gezindi. Ana her zaman işe yarıyordu. Bütün aile için en önemlisi şeref halisiydi. Aslında, en azından arkadaşlarıyla yapılan görüşmelerde herkes onunla taçlandırıldı.

Mikhail, büyük bir mizah anlayışı ileNatalia Yuryevna'nın sirk hobileri. Bize tüm hayvanların annesinin inanılmaz insanüstü sevgiyi sevdiğini söyledi. "Durov'un Köşesi" tiyatrosundaki tüm sirk sanatçılar-hayvanlar şaka yollu bir şekilde bir isim kullandılar - Nataliaevich veya Nataliaevna. Yani annenin favorilerinden biri şempanzeydi. Yakov Natalyevich takma adını taktı.

michael bolduman aktörüHayvanlar metresi karşılık verdi. Kendisine karşı olan sevecen tutumunu takdir ediyorlardı. Mikhail, bütün gazetecilere, herhangi bir eğitime karşı olduğunu söyledi. Sirkteki tüm hayvanların sürekli aç olduğuna inanıyordu. Çok daha itaatkar olurlar.

Çok yönlü bir insan

Büyük ihtişamın Bolduman Mihail Mihayloviç olduğu söylenemez. Onun biyografisi yetersiz ve dikkate değer değil. Onun hakkında sadece ünlü annesinin ölümünden sonra tam sesle konuştu. Buna ek olarak, Mikhail erken ve aniden öldü. Bir trene bindi ve ölüm, kalp yetmezliğinin bir sonucu olarak geldi. Ayrıca, bir ağırlaştırıcı veren bir peptik ülserden muzdaripti. Ama son derece yetenekli ve gösterişsizdi, her zaman herkese yardım etmeye hazırdı. Güzelce boyanmış, el yazısını ustaca kopyalamış. Yeteneği kaliteye getirmeye ve kaligrafi okulundan mezun olmaya karar verdim. Sol ve sağ elimle çizebilirim. Ve her ikisi de aynı anda. Ona şaşırtıcı derecede kolay bir dil verildi: Latince, Fransızca, Almanca, İngilizce ve serbestçe konuştuğu bir düzine. Mikhail birçok mesleği denedi, ancak seyahat sevgisi diğer tüm tutkuları aştı. Kılavuzun işi onu tamamen ele geçirdi. Düzenli bir turist gezisi olarak gelen Paris'in misafirleri, uzmanlar tarafından sunulan ve Fransa'nın Michael Bolduman tarafından tutulan şerefsizliğinden memnun kaldılar.

bolduman mikhail mihailovich biyografiÜnlü ebeveynlerin oğlunu tanıyan ve seven herkes,Hiç bir "yıldız" farketmedi. inanılmaz iyilik bir adam, bir gezgin, iletişim ve kız kalplerin ayartan bir aşığı sonsuza, en özverili yetenekli besserebrennikov onu tanıyanlar, belleklerde kalacaktır. Servete ihtiyacı yoktu. Küçükten memnun kaldı.

Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 2019

Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 2019

Related news

 • Manastırı Nasıl Gidilir
 • Karamel mus tarifi
 • Bahar kombini nasıl yapılır
 • Emced Osman
 • Helikobakter pilori nasıl bulaşır

 • Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 65

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi


  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 95

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 86

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 28

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 93

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 74

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 39

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 3

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 98

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 5

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 11

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 50

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 45

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 87

  Aktör Mikhail Bolduman. Balduman Mikhail Mikhailovich: Biyografi 35