Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 2019

Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 2019

Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 73 20.02.2019, 00:20

Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu

Yıldızlar Akrep ve Koç birliği hakkında ne diyor? Bu işaretlerin uyumluluğu gerçek mi? Ya da bu sendika çok fazla çatışmaya neden olacak? Bu sorulara cevap vermeden önce, bu işaretlerin her birinin özelliklerini anlamak gerekir.

Koç

Yetenek lideri. Bu insanlar güç ve özel enerji ile donatıldı. O erkekler, bu kadınlar dürtüsel ve abartmaya eğilimli. Bir filin molehillini sıfırdan yapmaya meyillidirler. Koç'un dikkat çekici bir özelliği iyimserliktir, her zaman en iyiye inanırlar.

Ancak diplomasi ve sosyalleşme bazensorunlar ve hatta utanç verici durumlar var. Bu burcun altında doğan insanlar için yaşamın anlamı iştir. İrade gücü, hızlı tepki ve hatta Koç'un soğuk kanlılığı sayesinde mükemmel doktorlar elde edilir, askeri meslekler iyi verilir.

Çoğu zaman bu insanlar zayıf bir sinir sistemine sahip olurlar ve alev alabilirler, kabadırlar. Şımarık bir ruh hali saldırganlığa yol açabilir.

Akrep burcu

Bu işaret en zor karaktertüm işaretler. Mizaç riotous, dürtüsel. Sık sık aşırı uçlara koşar. Eğer savaşırsa, o zaman sonuncusu, eğer severse, o zaman tüm kalbiyle, yani Akrep ve Koç uyumluluğu oldukça gerçektir.

Bir yandan, karakter özelliklerinin her şeyde önemli yükseklikler elde etmek için her şeyi vardır. Ancak doğru durumlarda mizaç ve sinirlilik ona karşı çalışabilir.

Ayıktır, hileleri görmeye eğilimlidir ve insanlara güvenmez. Fakat başkalarına göre dürüstlüğü ve dürüstlüğü gösterir.

Bu, herhangi bir yolla gerçek bir savaşçıdır.Amacına ulaşacak. Özellikle bu kalite işte ortaya çıkıyor. Akrep yasal mesleğe uyar: Bir araştırmacı, bir avukat ya da politikacı olarak hizmet etmesi için iyi bir eylem alanı.

Koç ve Akrep uyumlu mu?

Bir yandan bu gerçek gibi görünüyorpatlayıcı karışım. Zor karakterli iki kişi, her zaman kendi fikirlerine sahip ve kendi başlarına ayakta durmaktadır. Ancak, garip bir şekilde, bu birlik bile çok umut verici olabilir. Bir ilişkide, ikisi de iyimser, makul bir akla sahipler ve daha yüksek bir duygusallığa sahip değiller. Elbette, kavgalar ortaya çıkacak, ancak müzakereler yoluyla sorunları hızla çözecekler. Tamamen yemek sosu ile skandallar kaçınılmaz olsa da, mizaç hiçbir yere gitmeyecek.

Akrep ve Koç uyumluluğu. Koç bir erkekse

Akrep kadın ilginç bir doğa. Çekici, seksi ve kurnaz. Ve Koç bu orospudan hoşlanıyor, böylesi bir bağdaşıklık sadece onun içindeki duyguları alevlendiriyor. Evet, duygu var! O sadece onun için deli! Bu birlik tutkunun doğasında var, birbirlerinden ilham alıyorlar. Ancak böyle vahşi bir kombinasyon sadece sakin olamaz. Skandallar ve muhtemelen kavgalar olacak. Ancak bu nefretin patlak vermesiyle birlikte, sevgi ve tutku hissi daha da büyük bir güçle yuvarlanıyor.

Akrep ve Koç uyumluluğu. Koç bir kadınsa

Bu ittifakta, bariz lider Akrep burcudur. kadın kendinizle mücadele ve onun geniş arka için ayağa, ve önümüzdeki lokomotifin yayınlanmaz gerekecektir. Bir adam bir diktatörü çok ileri gidip olmaya başlarsa, Koç kadını bunu seven olsa uzakta böyle bir ilişkiden elde etmek daha kolaydır, bu rahat tolere etmeyeceğini, ama başkalarının iradesine itaat etmedi. çiftin hayatı bir sürü elde edebilirsiniz Akrep onu görüşüne saygı eğer o kadar kötü olmasa da, onunla düşünülebilir.

Akrep ve Koç cinsel uyumluluk

İlişkilerdeki gibi, tutkular yatakta öfkeleniyor. Mizaç belirtileri cinsel ilişkilere aktarılır. Buradaki sunucu Akrep. Bu çiftte kendini tamamen uzaklaştırır ve Koç kabul eder. Akrep için, cinsiyet yaşamda büyük bir değere sahiptir, o olmadan o sadece soldurur. Fakat Koç bunu daha açık bir şekilde ifade eder. Genel olarak, bu çeşitlilik ve ortakların sık sık değişmesiyle ortaya çıkan rüzgarlı bir işarettir. Bu nedenle Akrep, seks hayatında sürekli olarak yeni bir şey yapmalıdır.

Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 2019

Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 2019

Related news

 • Saçlarınız Neden Beyazlar
 • Mutfakta streç tavan: yorumlar ve özellikler
 • CHP’li Tekin: Binali Yıldırımın adaylığının nedeni benim
 • Amigurumi Cupcake Şapkalı Bebek Yapımı Videolu
 • Kenzo 2013 modası

 • Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 57

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu


  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 24

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 60

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 79

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 48

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 59

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 7

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 82

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 35

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 72

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 50

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 80

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 1

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 48

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 97

  Akrep ve Koç. Ortakların uyumluluğu 80