Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 2019

Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 2019

Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 39 01.02.2019, 04:21

Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri

sivilceye karşı alkol

Salisilik asit, söğüt kabuğundan izole edildi.yeterince uzun Bugün bu bağlantı çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır: gıda endüstrisi, kozmetoloji, tıp ve diğer alanlar. Ergenlerde oldukça sık rastlanan bir sorun var: Geçiş çağında, birçok insan yüzündeki akne tedavisi için yollar arıyor. Bugün, bu hoş olmayan sorunun ortadan kaldırılmasına katkıda bulunan bir sürü uyuşturucu üretilmektedir. Bununla birlikte, akneye karşı alkol, en popüler araçlardan biri olarak düşünülür. Bununla birlikte, uzmanlar, bu sorunun bağımsız tedavisinin zararlı sonuçlar doğurabileceğini konusunda uyarıda bulunurlar.

sivilceye karşı salisilik alkol

Akne Üzerine Salisilik Asit

Ajan, bir takım faydalı özelliklere sahiptir. Özellikle anti-inflamatuar ve antiseptik etkilere sahiptir, keratoplastik ve keratolitik etkiye sahiptir. Bu özellikler, bir çok ilacın dıştan kullanımı için bir bileşiğin kullanılmasına izin verir: solüsyonlar, merhemler, losyonlar ve diğerleri ve aynı zamanda sivilceye karşı salisilik alkolü mono ilaç olarak kullanın. Aracın yeterince etkili ve uygun olması gerçeğine rağmen, dikkatle kullanılmalıdır. Madde derhal komediye girer, cildi yağar. Çaresinin etkisi, sebase bezlerin temizlenmesini ve sonradan bulaşmalarını önlemeyi amaçlar. Ayrıca, antiseptik özelliklerden dolayı, ilaç, komedonlarda inflamatuar süreçleri provoke eden bakterileri yok eder. Uzmanlar, sivilceye karşı salisilik alkolün küçük konsantrasyonlarda -% 1-2 çözelti halinde kullanılabileceğini söylerler. Keratoplastik etki sayesinde, ilaç akne sonrası akciğerden sonra kalan lekeleri etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Epidermis dokusunun daha hızlı bir şekilde güncellenmesi nedeniyle küçük izler yerine sağlıklı bir cilt oluşur.

Diğer endikasyonlar

Çaresi arttırılmış olarak kullanılırter, sebore, egzama. Endikasyon psoriyazis, pityriasis vulgaris'i içerir. Kabarmış cildi yumuşatmak için kullanılan salisilik alkol içeren preparatlar (daha sonra hızlı ve ağrısız uzaklaştırma için).

yüz sivilce nasıl tedavi edilir

Uygulama metodu

Salisilik anti-akne önerilirGünde iki kere kullanın. Akne ilacıyla az miktarda ilaç ilacın uygulanması daha iyidir. Döküntü yayılmasıyla sorunlu bölgelerin bir çözümle nemlendirilmiş pamuklu bir bezle silinmesi önerilir. Uygularken, ilacı dudaklarda ve gözlerde almayın.

Advers reaksiyonlar ve kontrendikasyonlar

Ürünü kullanırken yanık olabilircilt (yüksek konsantrasyonlu bir solüsyon uygulandığında), cildin soyulması, tahriş olması ve kaşınması. Sebum salgılamasının şiddetinde bir artışa neden olabileceği için kuru katın tedavisi önerilmez. Uzmanlar, "Baziron", "Zinerit" ve diğerleri gibi ilaçlarla salisilik alkol kullanımının yan etkilerinde artışa neden olduğunu belirtiyor.

Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 2019

Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 2019

Related news

 • 2019 Yılında Tesettür Modasında Gelişmeler
 • Putin ile Macron, Suriyeyi görüştü
 • Sebze Çorbası Tarifi
 • Soylu: İncenin verdiği mesaj milletimize değil, PKKya
 • Red October isimli bitkiden Motoblock Neva

 • Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 47

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri


  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 53

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 18

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 9

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 59

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 73

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 92

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 76

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 54

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 5

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 60

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 41

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 100

  Akneye karşı salisilik alkol. Uygulama özellikleri 82