Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdirŞakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir


Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 26 15.02.2019, 07:56

Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir

Şakayık Kırmızı Magic için harika bir dekorasyon olacakherhangi bir bahçe arsa ve ev. Parlak renk ve narin aroma kimseyi kayıtsız bırakmaz. Mayıs-Haziran aylarında gerçekleşen uzun çiçeklenme sayesinde, onyedi santimetreye kadar çapa sahip yemyeşil bir çiçek, uzun süre lüks görünümünü memnun edecektir.

Fotoğraf ve Red Magic Şakayık açıklaması

Doksan yüz yüze bir çalı şeklinde büyüryirmi santimetre. Bereketli nötr topraklara yerleşmeyi tercih ediyor. Bu çiçek sevmediğinden, onu nem açısından zengin bir alana koymayın.şakayık kırmızı sihirbaz

Koyu yeşil, küresel şeklin kırmızı saçak çiçekleri ile kontrast bırakır.

Şakayık bakımının temelleri

Şakayık Kırmızı Büyü yeterince iyi bir güneşlenmeyi tercih eder, ancak öğlen saatlerinde penumbradadır.

Bu dekoratif bir avantaj dahaBitki soğuğa karşı oldukça iyi direnç gösterir. Red Magic'i şakaydırarak kışları sonuçsuz kaldı, barınakla ilgilenmeniz gerekiyor. Yeterince iyi bir seçenek yaklaşık yirmi santimetre yüksek kuru yaprakları hizmet edecek. Yere hafifçe donmuş olduğunda şakayık yaprakları örter. Kar temizlendikten sonra barınağı çıkarın.

Pionların çoğaltılması

En yaygın üreme yöntemiPeon Red Magic bir bölüm görevi görür. Altı veya yedi yaşa geldikten sonra çalı bölmek için arzu edilir. Bu yaş, bu zamana kadar genç bitkinin doğru gelişimi için besinlerin yeterli miktarda biriktiği gerçeğiyle bağlantılı olarak optimaldir. Pionların ıslahı için en uygun dönem Ağustos-Eylül.

Çiçekler doğru dikilmişse, ilk ikiyıl mineralleri ile bitkileri gübreleme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Yabani ot ve normal sulama için yeterli olacaktır. Ancak üç yaşına geldiğinde, çalıların gübre ihtiyacı var. İnorganik mineral bileşimleri en iyi şekilde kullanılır.şakayık kırmızı sihirbaz fotoğraf

Peonies Red Magic, optimal bakım gerektirirnem seviyesi. Bu noktada yaz sezonunun başında özel ilgi göstermelisiniz. Toprak, suyu daha iyi korur, düzenli olarak gevşek bir halde tutar. Isı, bir bitkinin yüzeysel sulanması için bir fırsattır.

Unutmayın! Çok yıllık fidelerin sulanması, yaprakların büyük kütlesi göz önünde bulundurularak üç ila dört kova su miktarında yedi ila on günde bir yapılmalıdır. Büyük bir yaprak kütlesi, yaz sıcağında yüksek oranda buharlaşmayı önerir.

Hastalıklar ve parazitler

Çiçekleri vurabilecek parazitlerebronzlar, nematodlar ve karıncalar. Davetsiz misafirlerden kurtulmak için böcek öldürücüler kullanın. Karıncalara karşı oldukça etkili caydırıcı ilaçlar vardır.

Hastalıklardan en çok etkilenen bitkiler gri çürük, pas ve külleme olur. Düzenli olarak yapılan profilaksi, yukarıdaki problemlerden kaçınmanıza yardımcı olacaktır.şakayık kırmızı medya açıklaması fotoğraf

Şakayık Red Magic'in fotoğrafı, iç mekana organik olarak sığacak ve aynı zamanda evi rafine ve rahat hale getirecek. Çiçeğin hoş güzelliği bile en soğuk kalbi eritecek.

Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdirŞakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir

Related news

 • Mersinde heyelan yol kapattı
 • Zumba nedir ile Etiketlenen Konular
 • Nilüfer Tatlısı Tarifi
 • İngiltereden Türkiye için karar zamanı raporu: FETÖ konusunda yeterli bilgimiz yok
 • Tüm Haberler
 • Kıymalı karnıyarık tarifi resimli ile Etiketlenen Konular

 • Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 52

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir


  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 2

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 55

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 61

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 47

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 21

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 45

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 51

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 30

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 47

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 64

  Şakayık Red Magic bahçeniz için en iyi seçimdir 52