Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 2019

Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 2019
23.09.2019

Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 62

Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler

Bugün dikkatiniz telefona sunulacakMicromax Canvas Knight A350 adı altında. Bu model çok yeni, bu konuda çok az şey biliniyor. Sadece açıklama akıllı telefon özelliklerini kullanarak sayısız yorum kullanıcıları ve içeriğe göre çoğu durumda cihazın can kalitesini Yargıç. Dürüst olmak gerekirse, bu veya bu cihaz modelinin konuşmalar için ne kadar iyi veya kötü olduğunu anlamak her zaman önemlidir. Sonuçta, bizden önce gerçekten iyi bir ürünümüz varsa, onu satın alabilir ve daha sonra sorunsuz kullanabiliriz. Micromax Canvas Knight A350'ye daha yakından bakalım.micromax tuval şövalye a350

boyutlar

Herhangi bir seçim yaparken nelere dikkat edilmelidir?smartphone? Tabii ki, onun büyüklüğü. Tabii ki, her türlü özellik çok önemli bir rol oynar. Ancak, kullanmanın rahatlığı cihazın boyutuna bağlıdır. Dürüst olmak gerekirse, şimdi büyük boyutlarda telefonlar üretmek gelenekseldir. İddiaya göre kullanıcılar için çok uygun. Gerçekten de, bazen öyle. Sadece istisnalar var. Örneğin, bir gadget'ı nasıl depolayacağınız ve aktarılacağınız hakkında konuşuyorsanız.

Gerçekte, Micromax Canvas Knight'ın boyutuA350 oldukça hantal olarak adlandırılabilir. Ancak bu akıllı telefon aynı zamanda ultra ince telefonların kategorisine de ait. Boyutları nelerdir? Uzunluğunda - 14.4 santimetre, genişlik - 7 Ancak burada kalınlık çok küçüktür. Sadece 7,3 milimetre. Prensip olarak, genel olarak daha fazla özelliklere ihtiyacınız varsa, Micromax Canvas Şövalyesi A350, her zaman müşteri için mükemmel bir çözümdür ve zamana ayak uydurur. Fakat diğer değerlendirme kriterlerinin bir seçim yapmamıza yardımcı olabileceğini anlamaya çalışalım.

ekran

Bir başka önemli gösterge ekrancihazı. Micromax A350 Canvas Knight'ın herhangi bir sunumu (diğer bir deyişle video incelemesi) şu andan itibaren bir gösteri ile başlıyor. Bugünün akıllı telefonumuzun ekranı hakkında özel olan nedir?

Mesele şu ki, dikkate değerher şeyden önce diyagonal. 5 inç - bu modern telefon için mükemmel bir boyut. Ve Micromax Canvas Şövalye A350 sadece böyle boyutlara sahiptir. Böyle bir cihazda oyunlar oynamak, kitap okumak ve video ve internet sayfalarını izlemek çok kolay.

Çözünürlük ayrıca irtifada - 10801920 puan. Her yeni telefonun böyle göstergeleri yok. Aktarılan renkler ile ilgili olarak, sadece 16 milyon renk ve renk gösterebilen güzel bir cihaz alacağınızı söyleyebilirsin. Artı, ekranda görüntülenen her şey, genel olarak son derece parlak, zengin ve güzel olacak. Ama bütün bunlarla birlikte, herhangi bir baskı olmayacak. Ve çevredeki dünyanın renklerinin tüm parlaklığını verecek iyi bir akıllı telefona ihtiyacınız varsa, doğru yere geldiniz. Micromax A350 Canvas Knight mükemmel bir çözümdür.Micromax a350 tuval şövalye yorumlar

Bu model için ekranın dikkat edilmesi gerekirkapasitif, dokunma. Aynı anda 10 dokunuş kadar destekler. Ayrıca alıcıları memnun eden çok iyi bir gösterge. Ayrıca, cihazın koruyucu bir camı Goring Glass 3 vardır. Belki de bu ekranın hasar ve çiziklerden düşmesini engeller. Ayrıca ekran, iyi bir cam sayesinde nemden iyi korunur. Her modern kullanıcının ihtiyacı olan şey.

Akıllı telefonlarda yeni bir kelime

Bir tane daha var;bugünün modeli. Micromax A350 Canvas Şövalyesinde bu gözden geçirme, her zaman modern bir akıllı telefon - işlemci gücünde bulunmayan şeyleri vurgular. Genel olarak, bu bölüm, cihazın işletim sistemi ile birlikte, çok önemlidir. Genel olarak performans oranını ve işleyiş kalitesini etkiler.

Telefonumuzla ilgili neyimiz var? Micromax A350 Canvas Knight Gold'un saat hızı 1.2 GHz olan 8 çekirdekli bir işlemci ile donatılmış olması. Çekirdekleri hesaba katmadan bu özelliği düşünürsek, işlemci zayıf olarak adlandırılabilir. Ancak 8 kat tekrarlamayla birlikte sadece bir akıllı telefon değil, gerçek bir canavar. Güçlü, hızlı ve kaliteli.

İşletim sistemi ile ilgili her şey güzelBu trite. Buradaki şey her zamanki "Android" ile sınırlıdır. Sadece yeni sürüm yüklü yeni - Jollybean 4.2.2. Gerekirse hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Fakat pratikte bu ihtiyaç ortaya çıkmadı. Sonuçta, bizim smartphone zaten oldukça güçlü. En son oyunları ve uygulamaları birkaç parça halinde çalıştırarak işletim sistemine herhangi bir zarar vermeden eş zamanlı olarak çalıştırabiliyor. Yani bu gerçek alıcıları çok memnun ediyor. Sonuçta, akıllı telefon Micromax Canvas Şövalye A350 Siyah - bu tam olarak bir oyuna, ve bir müzik hayranına ve en sıradan kullanıcıya ihtiyacınız var.

hafıza

Listede sonraki liste, bellek gibi bir öğedir. Telefonda hızlı ve kolay olabilir. Her iki gösterge de son derece önemlidir. Bir gadget için her şeyden önce, iyi ve güçlü bir işlemciye sahip olmak yeterli değildir. Yine de, tüm bileşenlerden maksimuma kadar alınabilecek "ikincil" özelliklere sahip olması gerekiyor. Bu, cihazın iyi, uzun ve hızlı çalışmasına katkıda bulunacaktır.micromax a350 kanvas şövalye incelemesi

Micromax Canvas Şövalye A350 Siyah operasyondabellek çok büyük değil - sadece 2 GB. Prensip olarak, bu normal bir göstergedir. Modern akıllı telefonlar için ortalama. Güçlü 8 çekirdekli bir işlemci bu dezavantajı çabucak kapatır. Ve bu da telefon sisteminin hızına katkıda bulunuyor. Modern tüketicilerin ihtiyacı olan şey. Bu boyuttaki RAM, aynı anda 20'ye kadar güçlü oyun, bir internet tarayıcısı, bir e-kitap ve bir düzenleyici başlatmanıza izin verir. Çok fazla şey var değil mi?

Ama Micromax A350 Canvas hakkında herhangi bir sunumKnight (video incelemesi) ayrıca geleneksel hafızanın özelliklerini vurgular. Başka bir deyişle, kişisel veriler için verilebilecek olan: SMS, MMS, fotoğraflar, video, müzik vb. Modern bir alıcı için bu gösterge son derece önemlidir. Özellikle mobil oyun endüstrisinin yeniliklerini izlemek, müzik parçalarını dinlemek ve yüksek kalitede film izlemek için kullanılıyorsa. Bütün bunlar boşluk gerektirir. Ve Micromax Canvas Knight A350 White'da 16 GB alan sağlıyor. Bunlardan yaklaşık 1.5-2 telefonun işletim sistemi. Alıcının kişisel bertarafta yaklaşık 14 GB alan alacağı ortaya çıkıyor. Bu çok iyi bir göstergedir. Her durumda, her modern akıllı telefon pek çok yerle donatılmıyor.

Ve hepsi bu değil. Gerçekte, incelemeyi daha fazla öğrendiğimiz Micromax A350 Canvas Knight'ın, birçok kullanıcı için önemli bir eksi var. Bu ek hafıza kartları için destek eksikliğinden başka bir şey değildir. Yani, alanınız biterse, telefonun performansını sağlamak için sistem alanınızı gereksiz (ve bazen gerekli olan) alanlara temizlemeniz gerekir. Bu kıtlık müşterileri korkutuyor. Sonuçta, çoğu akıllı telefon bir hafıza kartı bağlama seçeneğine sahiptir. Küçük bile. Bu yöntem, verileri mobil cihazda kılar. Telefonunuzu değiştirdiğinizde, bilgilerin aktarımı hakkında çok düşünmeniz gerekmez. Yani bir hafıza kartı için bir yuva olmaması, bir satın alma işlemini iptal etmeyi düşünmek için iyi bir neden.

konnektörleri

Akıllı telefon için başka ne önemli? Tabii ki, konektörler teklif etti. Birçok fonksiyondan sorumludurlar - cihazı bir bilgisayar ile bağlayıp senkronize etme, SIM kartı bağlama ve benzeri. Bu nedenle, birçok insan bu anı önemsiyor.micromax a350 tuval şövalye durumda

Belki de, yaklaşık 10 yıl önce burada sorun yoktu.- Tüm cepler aynı "yuva" ile aynı prensibe göre üretildi. Ancak ilerleme hala geçerli değil. Ve şimdi cep telefonunu değiştirdiğinizde, bir hafıza kartı olmadan veya örneğin telefon numaranız olmadan bırakılma riskiyle karşı karşıyasınız. Tam olarak dikkate alınması gereken bu gerçekler.

Micromax A350 Canvas Knight incelemeleri çok olsunBu model 2 sim kart için özel olarak yaratılmış olması için iyi. Yani, modelde aynı anda iki sayı kullanma olasılığı vardır. Doğru, burada format biraz tarihli - "mikro-sim." Eğer şimdi on yıl önce bir numaraya sahipseniz, o zaman sadece hücresel operatörünüze gidin - bu cep telefonu için uygun olan bir "hantal" versiyonunu değiştirecektir. Bu arada, Micromax Canvas Knight farklı hücresel operatörler ile bile mükemmel çalışır. Kural olarak, çoğu modelde, bu yaklaşımla çeşitli hatalar ve arızalar gözlemlenmektedir. Ama "Miromax" da değil. Ağ, iki sayıyla aynı anda konuşma girişimleriyle bile, kesintisiz ve kesintisiz olarak çalışacaktır.

Ayrıca bu gerçeğe dikkat etmek de önemlidirCep telefonunun bu modeli, ekipmanı bilgisayar (USB, sürüm 2.0) ve standart bir kulaklık girişi ile senkronize etmek için bir konektöre sahiptir. Gerekirse, akıllı telefonunuza hoparlörler bile ekleyebilirsiniz. Bazen bu çok faydalıdır. Ve USB 2.0 bilgisayar ve akıllı telefon senkronizasyonu alanında harika bir yardımcıdır. Tüm veriler büyük hızda ve herhangi bir hasar veya arıza olmadan iletilecektir.

Dünya İletişim

Telefonun temel amacı destek olmaktırDış dünya ile iletişim. Yani bu an alıcılar için son derece önemlidir. Artık birçok farklı türde ağ var, hepsi farklı kalitede farklı bir bağlantı sağlıyor. Bu nedenle, bu veya akıllı telefonun modelini tam olarak neyin desteklediğini bilmek önemlidir.

Şey olan Micromax A350 Canvas KnightBu konuda değerlendirme çok iyi. Sonuçta, bu model 3G ve standart GPS ve GPRS sinyallerini destekler. Bu, World Wide Web ile hızlı ve güvenilir bir şekilde iletişim kurmanın yanı sıra her zaman bağlı kalmanıza yardımcı olur. Ayrıca, daha önemli bir nokta var - 4G ağ desteğinden başka bir şey değil. En hızlı, en iyi ve en güvenilir olarak kabul edilir. Son zamanlarda, akıllı telefonlar böyle bir fırsatla ortaya çıkıyor. Bu olmadan, modeller eskimiş kabul edilir.

micromax a350 tuval şövalye altın

Diğer şeyler arasında, telefon Micromax A350Canvas Knight, Wi-Fi ve "Blu-ray" sürüm 4.0'ı destekliyor. Bu yaklaşım, çeşitli cihazlar ile kablosuz iletişimi en iyi şekilde sağlar. Dürüst olmak gerekirse, "Blutuz" şimdi çok nadiren kullanılıyor. Ama o olmadan, telefon modası geçmiş kabul edilir. Ve popüler olma şansı yoktur, ayrıca yüksek kaliteli ve iyi sayılır. Gördüğünüz gibi iletişim açısından, bugünün akıllı telefonumuzdaki her şey en üst seviyede.

Çalışma süresi

Kesinlikle herhangi bir telefon, modern göreTüketiciler uzun çalışmalı. Prensip olarak, bunlar doğru argümanlar. Sonuçta, başlangıçta akıllı telefonlar arama yapmak için kullanılmalıydı. Yani, her zaman irtibatta kalmak zorundasın. Ve bu bağlamda, batarya önemli bir rol oynar.

Dürüst olmak gerekirse, Micromax Canvas Knight A350,fiyatı biraz utanç verici, güç ve pil ömrü göstergesi ortalama. Bu modelin çok hızlı bir şekilde kapanacağı söylenemez. Ama istediğimiz kadar çalışmaz.

Bazı detaylar. Birçok alıcı, bekleme modunda akıllı telefonun yaklaşık 2 ay çalışabileceğini iddia ediyor. Micromax Canvas Şövalye A350 Siyah incelemeleri burada, gördüğünüz gibi oldukça iyi. Sonuçta, çevrimdışı modun performansı iyidir. Bu, telefon almadığınız ve arama yapmadığınız ve ayrıca telefon kaynaklarının herhangi bir şekilde kullanılmasını reddetmeniz şartıyla sağlanır. Bazen bu yararlıdır, ancak çoğu zaman böyle bir ihtiyaç yoktur. Bu nedenle, tüketiciler cihazla aktif ve orta düzeyde temas halinde çalışma süresine daha fazla dikkat ederler.

İkinci durumda (kullanıcının durumusadece konuşmak için telefon ile çalışır) model yaklaşık 2 hafta boyunca çalışacaktır. Pek değil, ama bu rakam zamanla değişmeyecek. Ama ilk olarak, cihazın aktif kullanımı ile, şarj olmadan sadece 3 gün çalışabilirsiniz. O kadar değil. Bazı akıllı telefon modelleri artık aktif bir modda yaklaşık bir hafta çalışabilir.

Telefonun bir başka küçük dezavantajı kullanılabilirlikçıkarılmamış bir batarya. Yani, eğer aniden bozulursa ya da hasar görürse, değişimden çok acı çekmeniz gerekecektir. Bununla birlikte, şimdiye kadar, pilin çalışabilirliği ve kalitesi hakkında herhangi bir şikayet olmamıştır. Hızlı bir şekilde şarj edilir. Ve bu gerçek alıcıları memnun ediyor. Pil şarjını% 100 oranında doldurmak için sadece yaklaşık 2 saat gerekir. İlk bakışta göründüğü gibi, o kadar da değil.Micromax tuval şövalye a350 siyah yorumlar

Fiyat kategorisi

Eh, özellikleri ile birazcıkanladım. Şimdi fiyat gibi bir faktöre dikkat etme zamanı. Ürün üzerindeki fiyat etiketi, kural olarak, cihazın kalitesine ve özelliklerine uygun olmalıdır. Ancak çoğu zaman gereksiz yere fazla tahmin edilir.

İncelemesi biz Micromax A350 Canvas Şövalye, üzerindeNeredeyse bittiğinde, birçok alıcıya göre fiyat, performansı ile tutarlı değil. Bu modelde önemli dezavantajlar var. Ve onlar için çok önemlidir. Örneğin, bir bellek kartı yuvasının olmaması, sistemde nispeten az miktarda boş alan ve çıkarılabilir olmayan bir pil. Bütün bunlar için maliyeti biraz düşürmek mümkün olabilirdi. Ama bu olmayacak. Sonuçta, Micromax Canvas Knight - bu, güçlü bir işlemciye sahip ilk sekiz çekirdekli akıllı telefon. Ve bunun için ödemek zorundasın.

Ortalama olarak, bu modelin telefon fiyatıyaklaşık 14 000 ruble. Bazen 12.000 için bulabilirsin, yine de birçok alıcı bunun çok yüksek bir fiyat olduğunu söylüyor. Herhangi bir eksiklik olsaydı, fiyat etiketi normal kabul edilirdi. Ama bizim durumumuzda böyle değil.

dayanıklılık

Telefonun performansı önemliyorumların derlenmesi. Sonuçta, o akıllı telefonun hayatından sorumludur. Bizim durumumuzda, şu ana kadar bu skorla ilgili herhangi bir şikayet olmamıştır. Müşteriler Micromax Canvas Knight'ın kaliteli ve dayanıklı bir ürün olduğunu söylüyor. Doğru, küçük kusurlarıyla.

Akıllı telefon ekranı tarafından düştüğünde dikkat edilmelidiraşağı, ekranda çizikler görünebilir. Genel olarak, bu model iyi bir koruma ile donatılmıştır. Sadece akıllı telefonunuzu daha fazla hasardan korumak için, Micromax A350 Canvas Knight için bir kapağa ihtiyacınız olacak. Standart olarak geliyor. Yani onu aramak zorunda değilsiniz.

bulgular

İşte bu modele dikkat etmemiz için kendimize karar vereceğimiz an geliyor. Genel olarak, bu tamamen ayrı ayrı karar verilir. Sadece biraz tavsiye al.micromax telefon a350 tuval şövalye

Eğer alan ve fiyatı da umursamıyorsanızMicromax'a tamamen dikkat edebilirsiniz. Müzik hayranları veya aktif oyuncular için, bu en iyi seçenek değildir. Ek bellek kartı bağlantısı için her zaman daha ucuz bir analog bulabilirsiniz.

Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 2019

Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 2019

Related news

 • Her Kadının Sahip Olması Gereken 5 Saç Aksesuarı
 • 2019 Dekoratif Duvar Saatleri
 • Enginar Salatası (patatesli)
 • Avrupada kızamık hastalığı tehdidi artıyor
 • 1 Aylık Bebek Beslenmesi

 • Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 85

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler


  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 57

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 50

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 1

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 66

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 15

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 92

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 85

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 10

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 13

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 72

  Akıllı telefonun genel görünümü Micromax Canvas Knight A350: inceleme, açıklamalar ve özellikler 29