Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 2019

Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 2019

Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 34 28.01.2019, 22:31

Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım

Aichrizon bakımı

Aichrizon, ailenin sulu bir bitkisidirTolstyankov, tanınmış para ağacının yakın akrabası. Aihrizon, ev ya da ofis ortamında bakımının ardında oldukça basit olan, uzun yıllardır iç mekan için mükemmel bir dekorasyon olabilir.

Aikhizron: birbirimizi tanımak

Yapraklar ve taç şekli

Aihrizon nispeten düşük bir bitkidir,tacın sadece 30 cm ve 15-30 cm'lik bir yüksekliğe ulaştığı söylenebilir. Aihrizona'nın çalıları mükemmel bir şekilde dallanmıştır ve filizlerin uçları, beyazımsı kısa tüylerden tüylenmiş küçük yaprakları olan rozetlerdir. Yaprakların rengi, beyaz veya krem ​​kenarlı, monofonik veya benekli olabilir. Kalpler gibi görünen orijinal yaprak biçimi için Aihrizon'un evi "aşk ağacı" olarak adlandırılır. Aikhrizon, büyüdüğü evde sevgi ve karşılıklı anlayış tutmaya ve ağacın yapraklarında daha parlak ve daha sulu kalmaya, evde ve ailende daha sıcak ve rahat bir atmosferde kalmaya devam edeceğine inanmaktadır.

Kök sistemi

Diğer sulu meyveler gibi, çok güçlü değilKök sistemi Aichrizones'un üst toprak tabakasında ve ev bitkisinde bulunur. Bu bağlamda onun için evde bakım yapmak, çok büyük derin kaplarda bir aşk ağacı dikmek zorunda değildir. İyi bir drenaj sistemi olan geniş düz bir tank seçmek daha iyidir.

çiçekli

Aichrizone, nisan-mayıs aylarında dikkatli davranıyorhoş bir koku yayan küçük yıldızlı parlak sarı veya kırmızı renk, bir salkım olan çiçek sapları. Çiçek açma uzun, altı aya kadar sürebilir.

Aichrone evde bakım

Aichrizon: evde bakım

Sevgi ağacı - oldukça iddiasız bir bitkidir, ancak yine de başarılı büyüme ve gelişmesi için birkaç koşulu gözlemlemek gerekir.

aydınlatma

Yıl boyunca, aichrizon, hangi bakım içindoğrudan güneş ışığından korunmalıdır ederken onlar sevgi ağacının narin yaprakları yakabilir çünkü ortam koşullarında gerçekleştirilir, bu, yeterince aydınlatılmış olması gerekir. Kışın, ışık gün kısaltıldığında, flüoresan lamba aydınlatması yapmak mümkündür.

Sulama ve nem

Sulama düzenli, ancak orta olmalıdır. Sulama ihtiyacı, toprak komalarının durumuyla belirlenir: yarısından fazlası kurumaya bırakılmalıdır. Ayrıca sürgünlerin ve yaprakların elastikiyetine dikkat etmelisiniz: Kaybettikleri anda su zamanı. Havanın nemi Aichrizones için çok zor değil. Ondan sonra evde bakım çok başarılı ve kuru havada kapalı olabilir.

Aichrizon evnakli

Transplant ayzrizona ilkbaharda harcamakgerekli. Bütün toprağa yumru köklere nüfuz eder - bu, bitkinin başka bir kaba aktarılması zamanıdır. Diğer sulu meyveler gibi, aichrone iyi bir drenaja ihtiyaç duyar ve toprak diğer kaktüsleri ile aynı olacaktır.

üreme

Aşkın yayılma ağacı, bir kural olarak, kesimler - kök bir yama ile rozetler. Denemek isterseniz, tohumlardan bir ayrrizone yetiştirmeye çalışabilirsiniz.

İşte bir bitki Aikhrizon - bir aşk ağacı. Biraz dikkat ve özen - ve böyle harika bir minyatür ağaç bahçenizi pencere üzerinde veya işyerinde ofiste daha parlak ve daha rahat bir şekilde dekore edecektir.

Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 2019

Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 2019

Related news

 • Girit-Myken uygarlığı. Mimarlık ve sanatın ayırıcı özellikleri
 • Eğitim Teknoloğu Kime Denir
 • Sekonder sifiliz - belirtiler ve belirtiler
 • Olga Golovanova: Biyografi
 • 2019 yazlık terlik modelleri

 • Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 65

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım


  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 52

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 85

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 30

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 52

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 24

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 96

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 37

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 49

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 82

  Aichrizon: sevgi ağacı için evde bakım 17