17.06.2019

Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 88

Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPR'nin yararı için tüm yaşam

Afanasyeva Elena Vladimirovna - RusçaPolitikacı, parti üyesi LDRP ve Rusya Federasyonu Anayasa Mevzuatı Federasyon Konseyi Komitesi temsilcisi. Parlamentoda geçirdiği süre boyunca, kendisini seçmenlerinden gelen istek ve yorumlara cevap vermekten memnun olan sorumlu ve nazik bir kişi olarak kurmuştur.

afanasieva elena vladimirovna

Afanasyeva Elena Vladimirovna: İlk yılların biyografisi

Elena Vladimirovna 27 Mart 1975'te doğdu.Orenburg. Bu şehirde, tüm çocukluğunu geçirdi ve bu yüzden bugün bile en doğal olanı. Kızın liderlik özelliklerinin erken yaşta ortaya çıktığı unutulmamalıdır: her zaman sınıf arkadaşları arasında ilk olmayı istemiştir.

Bu nedenle, Elena Afanasyeva'nın şaşırtıcı olmamasıOldukça erken yaşlarda siyasete girdi. Ondokuz yaşındayken Orenburg'da yerel bir LDPR ofisi düzenlemeye başladı. Böyle bir görev çok çaba gerektirdi ve çoğu, kırılgan bir kızın bunu nasıl yapabildiğini anlamadı. Ama gelecekteki politikacı bu görevle başarılı bir şekilde başa çıktı.

Yetişkinlerin Başlangıcı

1997 yılında Afanasyeva Elena VladimirovnaOrenburg Devlet Pedagoji Üniversitesi'nden mezun oldu. Bundan sonra, yerel okullardan birinde tarih öğretmeni olarak çalışmaya gitti. Ancak, yarım yıl sonra oradan istifa etmek zorunda kaldı çünkü kader ona daha önemli bir yer vermeye karar verdi.

Şey olan şey, 1998'de Elena.Vladimirovna, LDPR'nin Orenburg şubesinin başına atandı. Böyle bir karar oldukça öngörülebilirdi, çünkü kız keşfinde çok fazla enerji harcadı. Bu andan itibaren Afanasyeva'nın yaşamındaki yeni bir aşama başlıyor - politikacıların arenada acımasız bir mücadelesi.

afanasieva elena vladimirovna federasyon konseyi

Kariyer merdiveni

2003 yılında Devlet Duması'na seçimler yapıldı.katılmaya karar verir ve Afanasyeva Elena Vladimirovna. LDPR, Orenburg bölgesinden, diğer ülke vatandaşlarının ona oy vermesi ümidiyle aday gösteriliyor. Beklentileri gerçekleşti ve Elena Nikolaevna Rusya Federasyonu'nun tam teşekküllü bir milletvekili oldu.

Parlamentoda sudan geçmek zorunda kaldı, suve bakır borular. Genç politikacı sürekli olarak pozisyonları değiştirdi, böylece çeşitli bölümlerdeki boşlukları kapatmaya çalıştı. Elena Afanasyeva aslen o zaman Bölümü transfer edildi, ekonomi politikası için komite üzerinde çalıştı turizmle ilgili, o Ekoloji Komitesi altı ay geçirmek kaderinde bundan sonra. Sadece 2006 yılında Afanasyeva Elena Vladimirovna belli bir kalıcılık kazandı. Bu, LDPR partisinin başkan yardımcısı görevinin alınmasından kaynaklandı.

2007'de Elena Vladimirovna'dan mezun oldu.Rusya Dışişleri Bakanlığı Diplomasi Akademisi. Aynı yıl, tarihsel bilimler adayı ünvanını aldı ve yine V konvoyunun Devlet Duması'nın milletvekillerine seçildi. Partinin Yüksek Konseyi'nin bir üyesidir ve yakında LDPR'nin Kontrol ve Revizyon Komisyonuna öncülük eder.

Ve bu son vertex değilAfanasyeva Elena Vladimirovna. Federasyon Konseyi - seçilecek yer - 2014 yılının Eylül ayında onu saflarına götürüyor. İşte Orenburg bölgesinin resmi temsilcisi oldu.

Afanasyeva elena vladimirovna ldpr

Siyasi portre

Afanasyeva Elena Vladimirovna - çokverimli bir politikacı. Görev süresi boyunca çok önemli faturalar çıkardı. Çoğu kadın ve çocukların sosyal haklarını korumaya yöneliktir. Röportajlardan birinde Elena Vladimirovna, bu alanın kendisi için en uygun olduğunu itiraf etti, çünkü kendisi kendisi anne ve ülkemizde hangi problemlerin var olduğunu biliyor.

LDPR üyesi olarak, politikacı sürekli hatırlatıyorRusya için asıl sorun yolsuzluk. Ona göre, Orenburg'un durgunluktan kaçmasını engelleyen kişi odur. Afanasyeva'ya inanılmayacaksa, partisi bu "enfeksiyonu" ortadan kaldırmak için çok uğraşıyor, ama yine de son zaferden uzak.Related news

 • Sıkan Ayakkabı Nasıl Genişletilir
 • Rus Dışişleri: Dörtlü zirve çok önemliydi, şimdilik yeni görüşme planlanmıyor
 • Unutkanlık ile Alzheimer arasındaki fark nelerdir
 • Bebek Şapkası Kaç İlmekle Başlanır
 • Roka Salatası

 • Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 47

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam


  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 13

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 88

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 58

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 79

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 38

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 30

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 15

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 32

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 70

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 96

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 61

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 53

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 84

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 73

  Afanasyeva Elena Vladimirovna: insanların ve LDPRnin yararı için tüm yaşam 10