Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

Muhtemelen, her İnternet kullanıcısı fark etti,Bugün World Wide Web’de reklam dolu. Bu, bir kullanıcının bir siteye girdiği durumlar için de geçerlidir ve hemen bir şeyler satın almak ister. Bu gibi takıntıların ortaya çıkmasını önlemek ve kendileri için konuştukları özel bir ek Adblock Plus oluşturuldu. Bu uygulamada daha ayrıntılı olarak çalışalım.

Ne oldu

Onunla başlamak için Adblock'un mitini ortadan kaldırmak gerekirArtı, her zamanki anlamda bir programdır. Bunun anlamı, bu eklentinin manuel modda başlatılan uygulamaların tipi için geçerli olmamasıdır. Daha ziyade, internet sörfü için kullanılan tüm tarayıcılarda, herhangi bir "işletim sisteminde" daha ayrıntılı olarak çalışan bir arka plan servisidir.

barikat artı yorumlar

Başka bir deyişle, Yandex tarayıcı için aynı Adblock Plus paketi, kurulumdan sonra reklamları engellemek için açılabilen bir eklentidir.

Tabii ki, kişi hakkında bir cümle anlayabilirReklamın ticaretin motoru olduğu gerçeği, ama çok müdahaleci olduğunda ve tüm makul sınırları aştığında, bu savaşılmalıdır. Bu amaç için Adblock Plus uygulaması oluşturuldu, incelemeleri kendi alanında neredeyse en iyi olduğunu söylüyor. Temel amacına ek olarak, hizmetin aynı Android cihazlarda bulunmamasına rağmen, bir dizi ek fonksiyona da sahiptir.

İşin prensipleri

Şimdi ek hakkında biraz daha fazla. Firefox için Adblock Plus veya internet sitelerinde seyahat etmek için sistemde kullanılan başka herhangi bir tarayıcıyı kullanırsanız, tarayıcının belirli bir sürümüyle uyumlu sürümler arasında herhangi bir dramatik farklılık yoktur. Kural olarak, eklentinin kendisi doğrudan tarayıcıya entegre edilmiş standart bir arayüze sahiptir.

adblock plus hakkında değerlendirme

Sonuçta, Yandex-tarayıcısı ya da herhangi bir diğeri için aynı Adblock Plus eklentisi, sadece sağ üst köşedeki ana panelde asılı bir simge olarak görülebilir.

Yandex tarayıcı için reklam engelleyicisi

Hem sabit hem de mobil işletim sisteminde prensipHizmetin işi aynı kalıyor. Bilindiği gibi, herhangi bir afiş belirli bir site ve yönetici danışarak belirli bir siteye yapıştırmak için özel bir kod gitmek için kendi bağlantı vardır. baz Adblock Plus ilave çapraz bloke etme gibi adresler ve afiş içinde mevcut olan kodların bir sistemde çalışma prensibi, genellikle bir biçimde .gif çizim hareketli (ya da son derece nadir .bmp olan .jpg tipik olarak, geleneksel görüntü formatları) şeklinde sunulmaktadır.

İnternet tarayıcılarında yükleme

Prensip olarak, kurulum ve kullanım,Firefox, Chrome veya İnternet'e erişim için başka herhangi bir araç için Adblock Plus, temel ilkesinde çok farklı değildir. Bu, tesadüfen, işletim sistemlerinin kendileri için geçerlidir. Örneğin, Windows için veya "Android" incelemeleri için AdBlock Plus uygulamasıyla ilgili bu tür hizmetler hakkında, burada hiçbir önemli fark olmadığı söylenebilir. Programı bir kurulum dağıtımı yoluyla kurmanız gerekir (genellikle tek bir dosya olan Setup.exe) ve ardından seçilen tarayıcıda servisi etkinleştirmeniz gerekir. Ancak burada uygulamanın doğru kurulumu ve çalışması ile ilgili birkaç anı hesaba katmak gerekiyor.

firefox için adblock artı

Burada, bazı önemli noktalar hala mevcut olduğu için, sabit ve mobil "işletim sistemleri" üzerinde durmaya değer.

Sabit sistemler

Sıradan anlamda, genel olarak kurulum ilkeleriÖzellikleri çok basit. Her şey, yalnızca belirli bir tarayıcı için hesaplanan uygulamanın sürümünü indirmeniz veya yüklemeniz gerektiğine iner. Ayrıca, Adblock Plus'ın Chrome için kurulması durumunda, kullanıcı ve uzman incelemeleri, aynı "Opera" için böyle bir ekin mümkün olmayacağını söyler. Uygulama sadece iç hizmetlere veya tarayıcı arayüzüne entegre edilemeyecektir (her ne kadar varsayılan olarak sistem tarafından hangi tarayıcı tarafından kullanıldığına bakılmaksızın, hizmeti yükleyen evrensel dağıtımlar da olsa).

Mobil cihazlar

Android gibi mobil sistemler ile, şeylerbiraz farklı. Her şeyden önce, servisi kurmak için, bilinmeyen kaynaklardan kurulum modunu açmanız gerekir. Bu, "Güvenlik" satırını seçmek istediğiniz yerlere erişerek yapılır. Aksine, onu işaretlemeniz gerekir.

krom yorumları için adblock plus

Ek ile kurulmuşsaBazı durumlarda (ilgili bağlantı noktası üzerinden gadget bağlarken) USB hata ayıklamayı etkinleştirmek için gereken yer, herhangi bir mobil aygıtı yönetim programları kullanılarak bilgisayar terminali.

android yorumları için addblock artı

Şimdi en üzücü hakkında. Adblock Plus'ın kurulumuyla ilgili olarak, Android tabanlı sistemlerin sahiplerinden gelen geri bildirimler, bu hizmetin yalnızca orijinal işletim sistemi sürümü 3.1 ve üstü ile sorunsuz olarak kullanılabileceğini gösterir. Bazı durumlarda, "dört" altındaki bir sürümle, kök hakları gerekebilir. Ve sistem 3.0 ve daha düşük kurulum ile ilgili genellikle söylemek zorunda değilsiniz. Burada, hiçbir hak yardım etmeyecektir (cihazın daha sonraki bir Android sürümüne geçmesi hariç). Bunun nedeni sorunun proxy sunucusunu yapılandırması olacağıdır. Pratikte görüldüğü gibi, bu durumda ne manuel ne de otomatik yapılandırma yapılandırması çalışmaz.

Temel parametrelerin ayarlanması

Temel ayarlara gelince (hem sabit hem de mobil bilgisayar sistemlerinde), her şey burada basittir.

adblock artı

Kural olarak, herhangi bir tarayıcıdaAslında, Adblock Plus'ın bulunduğu özel menü "Eklemeler". Kullanıcı yorumları, sadece uygun güç düğmesi veya "kaydırıcı" ile eklemeyi etkinleştirmeniz gerektiğini söylüyor.

Mobil sistemlerde otomatik indirme özelliğini belirtebilirsinizCihazı başlattığınızda, engellenecektir istenmeyen siteleri seçmek istisnaların bir listesini belirtmek ve güncellemeler tüm sitelerin listeleri sıklığını belirler.

Program: "for" ve "karşı" için geri bildirim

Adblock programı hakkındaki değerlendirmelerin kanıtladığı gibiAyrıca, çoğu durumda, herhangi bir "işletim sistemi" nin (sabit veya mobil) sistem kaynaklarını yükleyen "ağır" reklam, oldukça iyi bir şekilde engellenir. Doğal olarak, bu tartışılamaz.

Ancak burada bazı dezavantajlar var. Bazı durumlarda hizmetin kendisi, yanlış ve böyle davranmayabilir ve bu türden ve böyle bir sitenin potansiyel olarak tehlikeli olduğu düşünülürse. Hayır, web sayfasına erişim engellenmez, ancak kaynağı görüntülerken sorunlar ortaya çıkabilir. Çoğu zaman bu tür hatalar mobil sistemlerde ortaya çıkar.

Sonuç

Daha önce de anlaşıldığı gibi, sadeceçeşitli işletim sistemlerinde, cihazlarda ve Internet tarayıcılarında Adblock Plus eklentisinin kurulumu ve kullanımı ile ilgili temel hususlar. Prensipte, herhangi bir kullanıcı tüm ayarları anlayabilecektir. Tarayıcınız (veya sisteminiz) için uygun sürümü seçmeniz yeterlidir.

Yukarıda belirtildiği gibi, Android cihazlarlaeski nesil deneme, hala çalışmıyor daha iyi değil. Buna ek olarak, bir an için dikkat etmelidir. Burada, tabiri caizse, küresel anlamda tuzaklar (gemide Windows ile sabit bilgisayar sistemleri için çoğu durumda) ActiveX denetimlerinin kullanımı açısından dahil tarayıcı ayarlarında veya sistemde de mevcut olabilir. Bazı durumlarda, bunların daha uygun tarayıcıda Adblock Plus'ı yüklemek zorunda kalmadan, afiş veya reklam ile mücadele oldukça etkili bir yöntem haline gelebilir devre dışı bırakılması. Eğer web siteleri sayfalar yanlış veya olmasın tüm görüntülenir görüntülenecektir sonra herşeyi devre dışı bırakmak ve çünkü Ancak, çok dikkatli olmalıdır.

Bunu sadece yapmanız önerilirBöyle bir kapatma sisteminin tüm sistemi bir bütün olarak nasıl etkileyebileceğine dair çok deneyimli kişiler. Sıradan kullanıcılar standart kurulum ve varsayılan parametrelerin uygulanmasına sahip olacaktır. Bu nedenle, Adblock Plus eklentisinin kullanımıyla ilgili hiçbir sorun ortaya çıkmamalıdır.

Ayrıca, bazı durumlarda açıldıktan sonraHizmetin kendisi, kullanıcının katılımını gerektirmez, uygulamanın manuel olarak başlatılmasına gerek olmadığı gerçeğinden bahsetmez. Dedikleri gibi, bu tüm hiledir. Ve burada önemli bir rol oynayan reklam engellemenin otomasyonu anıdır.Related news

 • Sudan hükümeti: Muhalefetin talebi darbe çağrısıdır
 • Taze mantar lezzetli ve aromatik mantar
 • Vyhino metro istasyonu: kısa gezi
 • Din Mohammad Aziz
 • Yüzdeki teselli işareti: türler. Silmek için buna değmez mi

 • Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus


  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus

  Adblock Plus: yorumlar. Android için Adblock Plus