Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 2019

Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 2019

Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 14 30.01.2019, 18:21

Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var!

Elit simülatörü güzelKoşu bandının ve stepin fonksiyonlarını başarıyla birleştiren alışılmadık bir ünite. Solunum sistemi ve kalp üzerinde karmaşık harekete ek olarak, bu simülatör tipi bir kişinin kasları, bağları ve eklemleri üzerinde güçlendirici bir etkiye sahiptir.

Elipse eğitmeni

Boyut ve talep

Yaklaşık 10 yıl boyunca elips simülatörü,Avantajları defalarca kanıtlanmış, etkili bir cihaz olmaya devam etmektedir. Yani, birkaç yıl önce bu hantal, her zaman kullanımı kolay simülatör değil, şimdi büyük bir talep olduğu için, daha kompakt.

Kadın favori

Şu anda, nadiren spor salonu salonu ne olabilirböyle bir ekipman olmadan yapmak. birçok etkili kardiyo gerçekleştirmek için tercih eliptik egzersiz çünkü şaşırttı bu, gerekli değildir. Buna ek olarak, bu arka, uyluk ve bacak kaslarının güçlendirir yaparken çünkü kadınların çok düşkün simülatörü, hem de üst gövde, yani göğüs kasları, omuz ve kollar güçlendirilmesi, ayak bileği bir minimum yük azaltılır.

Eğitim süresi

Bu makineyi ilk önce uygulamanızı öneririzgünde yaklaşık 20 dakika. Zamanla, çalışma süresini 1 saatliğine getirin. Ama eğer ruh halinize ve gücünüze sahipseniz, 1,5 saatlik bir meslek size zarar vermez. Bir saat süren eğitimin yaklaşık 300 kalori yakabileceği kayda değerdir, ancak burada her şey fiziksel durumunuza ve antrenman yoğunluğunuza bağlı olacaktır.

Elips simülatörü faydalıdır

Oksijene ihtiyacın var!

Eğitim sırasında pencereyi açtığınızdan emin olun.(Hatta kışın), oksijen ile vücut doyurmak için. Genellikle, çeşitli depresyon formları, kandidiyaz cinsel organları, tahriş olabilir bağırsak sendromu, dysbiosis eşlik mantar mikrofloraya oksijen sevmez unutulmamalıdır.

Bağırsak "tedavi"

Bağırsak ve mide rahatsız edici duyumları fark edilireğitim sırasında bile zayıflar. Yaklaşık 2-3 gün içinde belirgin olarak zayıflayan göktaşı, kabızlık ve ishal. Organizmanın safra kanalı ve bağırsağın spazmlarını sürdürmek için harcadığı enerji şimdi fiziksel aktiviteye harcanacaktır. Düzenli ve yoğun eğitim, bağırsak hareketliliğinin normalleşmesine, çalışmalarının düzenlenmesine katkıda bulunur.

Dizlerimizi ve ayak bileğimizi koruyalım!

Elips kullanarak ne alabilirizsimülatör, hangi değerlendirmeleri sadece lütfen? Aerobik yük veren diğer spor ekipmanlarıyla karşılaştırıldığında, bu cihaz diz ve ayak bileği eklemlerini olumsuz etkilemez. Her şeyden önce, eliptik hareketle, bacaklar her zaman yarı bükülmekte, bunun sonucunda minimum yük eklemlerde olmaktadır.

Evde bir simülatör kurmanın avantajları

Sınıflar için bir abonelik satın alabilirsinizfitness merkezi Dairenin alanına izin verirseniz, evinizi satın alabilirsiniz. Fitness kulübündeki ders programına uymak zorunda değilsiniz - en uygun süre ve zamanı seçebilirsiniz.

Elipse simulator yorumlar

Ters kursu

Bu simülatör büyük bir artı - bir işlev Çapraz, diğer kardiyo yaparken etkinleþtirilmemiþse kaslanabileceğimi bir kişi ters araba kullanırken çünkü.

Hazırlanması

Seanstan önce ısınmanız gerekiyor, ne içinhafif iş yükü için elips simülatörüne yerleştirilmiş bilgisayarı yapılandırmanız gerekir. Bu şekilde, kısa sürede kasları ısıtacak ve gelecek yükler için onları hazırlayabileceksiniz. Isınmadan sonra, egzersizlerin yoğunluğunu kademeli olarak artırın.

Derslerin sonu

Maksimum yükler anında eğitimin durması gerekmediğini, bugünün yeterli olduğunu düşünmenin önemli olduğunu hatırlamak önemlidir. Hareketlerin yoğunluğunu yumuşak bir şekilde azaltmanız ve ardından simülatörden kurtulmanız tavsiye edilir.

Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 2019

Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 2019

Related news

 • Uzun püsküllü krem hırka
 • Mevcut Sürekli - kurallar ve alıştırmalar
 • Motor ön ısıtıcısı Binar: yorumlar. Motor ön ısıtıcısı Binar: talimat, fiyat
 • Mide üşütmesine ne iyi gelir
 • Boşanma Kararı Çocuğa Nasıl Açıklanmalı
 • Hafif yaz pastası. Ekşi krema bir zorunluluktur

 • Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 45

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var


  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 83

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 17

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 57

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 85

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 15

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 1

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 49

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 41

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 39

  Acilen elips simülatörüne ihtiyacınız var 5