Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 2019

Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 2019

Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 50 07.02.2019, 15:48

Abhazya'da dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde

Abhazya, ruhun oturduğu Karadeniz kıyısının kalbi. Kafkas dağlarının yeşillikleriyle çevrili tesis ilk görüşte kendine aşık olur.

Abhazya'da dinlenmenin daha iyi olduğu yer

Bu cennet bir sürü sırla doludur,en azından bir kez orada ziyaret edebilen birini bulmak için. Şimdilik, tatil beldesi Sovyet döneminde yaşadığı kayıp popülaritesini giderek geri getiriyor. Daha önce, ülkenin dört bir yanından gelen turistler yıl boyunca burada dinlenmişken, şimdi yolcuların sayısı önemli ölçüde azalmıştır. Tatilin, çok güzel ve ilginç yerler var, ama Abhazya'da daha iyi bir dinlenme için nerde olacak?

Abhazya'ya turlar yakıyorGüneşli vadiyi hiç ziyaret etmemiş olan kişiApsny (ülkenin Abhaz ismi), bir kereden fazla dönecek, ancak hangi şehrin seçileceğine ve nerede kalacağına karar vermek oldukça zor. Her şeyden önce nasıl rahatlamayı planlıyorsun. Gagra'da sakin ve huzurlu bir aile tatili sunuluyor. Bu, Kafkasya'nın Karadeniz kıyısının en sıcak ve en kuru yeri. Şeffaf su, çakıl taşlı bir plaj, yeşil parkların bolluğu ve güzel bir mesire - hepsi Gagra'da. Abhazya'da dinlenmek daha iyi nerede, denize girip insanlardan ve gece hayatından uzakta vahşi yaşamın için geldiyse? Elbette, Gagra'da! Burada otel veya sanatoryumlardan birinde durabilir, ayrıca evlerin ve odaların sahile yakınında kiralanabilir. Dağdaki Mamzyshha'da, farklı seviyelerde bulunan çeşitli izleme platformları vardır. 800 metrelik bir yüksekliğe yükseldikten sonra tüm Abhaz Karadeniz kıyılarını göreceksiniz ve hatta Türk kıyılarını göreceksiniz. Diğer şeylerin yanı sıra, Gagra, yüzyıllar geçmiş tarihi olan bir restoran olan Prens Oldenburg'un adını taşıyan bir parka, bir kolonnade ve daha bir çok güzelliğe sahip bir parka sahiptir.

Abhazya'ya izinDinlenecek yer sorusuna geri dönünAbhazya, Yeni Athos'dan bahsetmeye değer. Bu şehir, dünyanın dört bir yanından gelen insanlara bakmak için meşhur yerleridir. Gizemli mağaralar, en güzel göl Ritsa, 926 metre yükseklikte bulunan ve kendi efsanesini sahip olan her hangi bir bin yıllık bir geçmişi, ünlü Yeni Athos manastırı ve çok sayıda şelale bulunuyor. Abhazya gezisi mütevazı bir miktara mal olacak ancak ana ve en keyifli harcamalar, Apsna'nın tüm güzelliklerine doğrudan turlar olacak ve bu turistlerin her biri bu tesisi ziyaret etmekle yükümlüdür.

Gecenin kaynadığı en meşgul şehirÇocuk ve yetişkinler için çok eğlencenin olduğu hayat, Pitsunda'dır. Abhazya'nın tüm önemli emekli maaşları ve oteller burada yoğunlaşmıştır. Lezzetli bir shish kebabı hazırlayıp içeceğiniz yaz kahvelerinin özel bir cazibesi var. Canlı bir performans sergileyen Rus ve Abhazca dillerdeki şarkılar, ruhunuzun en iyi tellerini etkileyecek ve chacha serin bir akşamda ısınacak. Pitsunda, buradaki kumsalı ince kumlu ve deniz çocuklar ile aileler için uygun Gagra kadar temiz olduğu için iyidir. Eğlenceden burada bir maymun kreşi bulacaksınız ve kentin ana cazibe merkezi 12. yüzyılda inşa edilmiş bir tapınaktır.

Hâlâ nerede kalacağınızı bilmiyorsanızAbhazya, o zaman inan bana, nereye istersen git, bu ülke size bir kereden fazla döneceğinize dair bir duygu verecektir. Seyahat acentelerinde Abhazya'ya son dakika turları bulabilirsiniz. Sezon Mayıs ayında başlayıp Kasım'da sona eriyor.

Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 2019

Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 2019

Related news

 • Eldeki Zeytin Lekesi Nasıl Çıkar
 • Cilt Çatlakları Nasıl Geçer: Cilt Çatlaklarına Bitkisel Çözüm
 • Tip 1 Diyabet-Kalitelibeslenme
 • Patates Borani Tarifi
 • Lif Perisi Arzunun Kalpli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 62

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde


  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 82

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 35

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 54

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 35

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 87

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 39

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 32

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 83

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 38

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 11

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 16

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 46

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 91

  Abhazyada dinlenmenin daha iyi olduğu yerlerde 89