Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 2019

Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 2019

Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 4 07.02.2019, 19:20

Abhazya'da dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir?

Pek çok Rus’un çeşitli sebeplerden dolayı sırrı yokson çalkantılı zamanlarda çok tasarruf etmeye çalışın. Bu, tatil planlaması da dahil olmak üzere farklı günlük yaşam alanları için geçerlidir. Tamamen çoğumuz hazır, pek çok yön değiştirmek değildir, plaj tatil terk - yurt dışında yaz aylarında plajlarda yalan kullanılan olanlar, özellikle anavatanı Karadeniz'de, iç turizme dikkat kaydırmaya başladı. Ve Abhazya'da kalan resmen uluslararası turizm deinmekteydi, Kara Ruhlar yerli hedeflere çok daha yakın bir dizi faktör (sınırda kırmızı bant eksikliği, yerli Rus dili, tarihi faktörünün kullanımı sonuçta).

Uzun süredir Abhaz yurttaşlarının zihnindekeyifli bir doğa ve göreli ucuzluk ile ilişkilidir. Eğer doğa az ya da çok açıksa - bu gerçekten güzel, o zaman ucuzluk ile ilgili hepsi çok açık değil. İşte bununla ve anlamaya çalışın.

Ana faktörün etkilediği açıktır."Tatil" masrafları, seçilen yerde yaşamanın bedeli. Abhazya, turistler için oldukça geniş bir konaklama imkanı sunmaktadır. Bunlar profesyonel misafirperverlik konularıdır (her türlü otel, otel ve pansiyonlar) ve özel sektördeki çeşitli konaklama olanakları (yataklar, odalar, localar, daireler, konukevlerinde odalar vb.). Buna karşılık, hem otellerde hem de özel sektörde yaşamanın maliyeti de değişmekte ve konaklama, yaşam koşulları, denizle ilgili otelin konumu (apartman), tesis altyapısının kullanılabilirliği ve diğerleri gibi büyük ölçüde aynı parametrelere bağlıdır. bunlardan sadece birkaçı var).

Ve burada en ilginç başlangıçlar. “Gıdasız” bir yerde yaşamanın nispeten düşük maliyeti, karşılık gelen harcama kaleminin bütçesinde kaçınılmaz bir görünüm anlamına gelir. her mahalden uzak gelir ve ikincisi - - Evet, Abhazya'daki catering çıkışları sıcak mevsim seçiminde öncelikle harika ve turistlerin ortalama çek boyutunda kabul edilebilir bir şey almak için fırsat var, ama daha günlük stolovatsya eğer yere düşük fiyatlar ile bir kafede, bu tatil için hala "yemek" iyi bir miktar (vb yürüyüş, sahilde burada zorunlu atıştırmalıklar ve su verme susuzluk ekleyin) olabilir.

Bir başka önemli nokta ise ülke çapında seyahattir. Gerçek şu ki, Abhazya'da, her ne olursa olsun, bir kişi yerinden çıkma yerinin yakınında bütün tatil tarafından boş yere oturamaz, aksi takdirde dinlenme tamamen nihai olarak kesinlikle bozulmazsa, o zaman kesinlikle çok bulanık olacaktır. Ayrıca, ülke genelinde Rus dilinin kullanılması, tatilcilerin seyahat acenteleriyle iletişim kurmadan bağımsız gezi turları yapmalarına izin verir. Pekala, Apsny'deki (hem doğal hem de insan yapımı) manzaralar bolluk içinde olduğundan, onlarla tanışmak turistleri her seferinde bir çanta almaya zorlayacaktır.

Örneğin, tamamen gerçek bir durum: Bugün Abhazya'da yeni pahalı oteller var, konaklama masrafları (Moskova'dan Sochi'ye ve havaalanından uçuş masrafları ile birlikte) iyi bir Türk ya da Mısırlı “beşte” dinlenmenin maliyetine eşittir. Prensip olarak onlarda konaklama kavramı, bir tatilcinin yiyecek için gelecekteki olası masrafları hakkında fazla düşünmemesine izin verir, çünkü (gıda) yeterli miktar ve aralıkta maliyete dahil edilir. Tabii ki yerel kafelerin ve restoranların etrafında dolaşabilir, aksine bir açlık duygusundan ziyade meraktan uzaklaşabilirsiniz.

Ama burada Abhazya'nın bulunduğu yerlere gezilerYaşam maliyeti elbette dahil değildir (en azından doğru miktarda). İspanyolca veya Yunanca bir sonucu olarak, tatile nihai toplam harcama turist kesinlikle Türk ve Mısırlı "beşli" değerini aşan gidecek ve aynı "beşli" maliyetine acele ama.

Yukarıdakilerin hepsinden bir sonuç, belki de aşağıdakileri yapabilirsiniz: Abhazya'ya tatile çıkacak "bütçe" aşağıdaki turist kategorileri olabilir:

 • koşullara fazla önem vermemesiİkamet (Abhazya'da gerçekten değil konforlu bir konaklama için oldukça uygun olduğunu, bir ev kiralamak çok ucuz olabilir ve evin uygunsuz yerde, suyun sık olmaması gözlerini kapatmaya hazır bir çok turist aşırı kalabalık ve diğer olumsuz, Açık -. Sadece için "zanedorogo" dalma içine olağanüstü bir Abhazya doğası)
 • Ruhun Ülkesi'nde deneyimli gezginler, buBu kategori, Abhazya'nın tüm inceliklerinde iyi bir şekilde bilgilendirilmiştir - bir kural olarak, ne zaman ve nereye gideceklerini zaten biliyorlar, bu yüzden rotalarını ve eylemlerini önceden planlarlar. Ucuz yiyecekleri yiyebileceğiniz ya da yiyecek alabildiğiniz her yeri biliyorlar, bağlantılarla büyümüşler, bu da konaklamayı ya da bir gecede kalmak için bir yer kiralamayı karlı kılıyor. Bu tür beceriler ve bilgi, elbette sadece deneyim ile gelir. Bir yabancıdan gelenler de dahil olmak üzere - bu insanlar birbirleriyle sadece Apsny'ye yaptıkları gezilerde değil, aynı zamanda evlerinde uygun internet sitelerini kullanarak da iletişim kurarlar (örneğin: )
 • hala burada yakınların sakinlerine atfedilebilirRus bölgeleri (Abhazya tatili maliyeti nedeniyle nispeten düşük seyahat masrafları) daha az (diğer şartlar sabitken olacaktır. Sochintsy, tesadüfen, aktif sıklıkla sadece hafta sonu komşu ülkedeki geldikten, bu avantajı kullanılır.

Aslında, rekreasyon maliyetini karşılaştırınAbhazya'nın yurtdışında dinlenebileceği bir yer ancak Abhazya'yı diğer plaj turistik yerleriyle karşılaştırmak doğru olmadığı için, konvansiyonelliğin büyük bir kısmı olabilir. Bu, demek ki, Türkiye’de ve Abhazya’da dinlenmek demek - bunlar olayın anlamıyla tamamen farklı iki şeydir. Ve bunun için kesinlikle açık ve objektif nedenler var ... Ama bu başka bir makalenin konusu.

Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 2019

Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 2019

Related news

 • Mongolizm
 • Türkiye, Müslüman Kardeşleri desteklediği sürece Mısırda dış mihrak olarak görülecek
 • Belçikada Çöpe Gitmek Üzere Bekleyen Ekmekler Biraya Dönüştürülüyor
 • Terminatör geri döndü

 • Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 27

  Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir


  Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 17

  Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 60

  Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 71

  Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 74

  Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 39

  Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 50

  Abhazyada dinlenin. Genel olarak inandığı gibi, bütçe midir 83