Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği 2019

Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği 2019 Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

Günümüzde, birçok farklıinsanları etkilemeye öğretilir kurslar, böyle NLP, Erickson hipnoz ve diğerleri gibi etki çeşitli yöntemler kullanarak, onları aldatmak için. Bu yararlı değil, aynı zamanda çok ilginç ibaret değildir. Onlar kolayca herhangi adamı ya da kız sevdim kazanmak için yönetebilirsiniz sonra, hipnoz seviyorum ve başarıyla yapmak öğrenmek için çalışıyoruz kadar çok insan, net forumlarında merak ve neşe konuşma dikkat çekicidir. Ve biz bu eşsiz yöntemi öğrenmeye çalışın.

Mükemmel görünüm - başarıya giden ilk adım

aşk hipnoz Kullanmaya karar verirseniz nereden başlayacağınızkarşı cinsin insanları çekmek için hipnoz seviyorum? Tabii ki, kendi görünümü ile. Güçlü, çekici bir kuvvete sahip bir kişinin sıradan bir görünüşe sahip olması pek olası değildir. Sevgi hipnoz tekniği ile iyi tanışan insanlar, dikkatle kendilerini izlerler. Muhatap veya muhatap üzerinde olumlu bir izlenim edinmeleri önemlidir. Ve, örneğin, dipsiz mavi gözler, uzun ince bacaklar veya mükemmel göğüs şekli hakkında hiç de gitmiyor. Böyle bir hipnoz tekniğine sahip olan bir kişi, ister erkek ister kadın olsun, belki de çok yakışıklı olmayacaktır. Ancak, şüphesiz, iyi giyimli, fırçalanmış ve çekici görünüyor. Adil seks için bu nokta anahtardır. Eğer bir kadın sevimli, bakımlı, kendinden eminse, erkekler tarafından çok iyi yakalanan görünmez sıvılar yaymaya başlar. "Aramada" olan bir kızın diğer kadınlardan kolayca ayırt edilebildiğini söylemesi şaşılacak bir şey değil. Sadece bakmak için yeterli.

Davranışta güvenin rolü

Her birimiz kendimize sormalıydıkBu soru: "Bir insanı, etrafındaki insanlara, diğer insanlardan ayıran şey nedir?" Elbette, güven ve kararlılık. Kural olarak, bu insanlar sıkıca ve sakince davranırlar. Şehvetlerinin nesnelerinin onları reddettiğinden şüphe etmiyorlar bile. Ama kibirle ilgisi yok. Aşk hipnoz tekniği gibi bir kavramla iyi tanışan bir kişi, bir kural olarak, sakin bir emir tonuyla konuşur, doğrudan gözlere bakar. Bu çok önemli. Geçen yüzyılda psikiyatrist olan Stevart bile, müvekkilini transa dönüştürmek isteyen bir hipnozun her şeye kadir olduğunu iddia etmelidir. Bu sanat zayıflık, kararsızlık ve çekingenliği hoş görmez.aşk hipnoz tekniği

Bir eşin dikkatini nasıl çekerim?

Bu ipucu sadece insanları çekmenize yardımcı olmayacaktır.karşı cins, ama aynı zamanda hedeflerine ulaşmak için diğer insanları etkilemeyi öğrenir. Beğendiğiniz bir kişinin dikkatini nasıl tutabilirsiniz? Ona hayatından ilginç deneyimler anlatsana? Benzersiz özelliklerinden herhangi birini sergileyin mi? Hiç de değil! Muhabirin dikkatini çekmek için, dinleyicisine en çok minnettar olmanız gerekir. Böylece tüm insanlar düzenlenir. Kendi baş ağrımız, örneğin, herhangi bir ülkede binlerce canı alan bir deprem veya büyük bir selden çok daha fazladır. İşte bir örnek: bir kafede, gülümseyen, hoş görünümlü bir adam sana oturuyor. Senin bir konuşman var. O, eğlencenizin, tercihlerinizin ve zevklerinizin en küçük ayrıntılarıyla ilgileniyor. Ve şimdi gücünde ne kadar tamamen fark edilmedin. Görünüşe göre bu kişi sonsuza yakın ve size sevgili. Ve bu da aşk hipnozudur. Kadınlar için böyle bir an çok önemlidir. Sonuçta, bildiğiniz gibi, güzel bayanlar "kulakları seviyorum".

Dokunma temasının önemi

aşk hipnoz yorumlar "Kurbanını" baştan çıkarmak isteyen bir kişiYanlışlıkla ona dokunmak gibi. Dokunma, yetenekli bir hipnoz tarafından terk edilmiş bir tür "çapa" dır. Bir süre sonra, “kurban” tekrar ve tekrar bu tempolu hafif dokunuşlarını hatırlayacak. Daha önemli bir nokta var. Refakatçinizi veya refakatçinizi bir trans halinde tanıtmak için, partnerinizi elinizle emin bir hareketle almalı ve bileğine basmalısınız. Böyle bir tekniğin nasıl çalıştığını anlamak bizim için zor, ancak% 100 verimlilikle çalışıyor. Bu hareket kurbanı etkisiz hale getiriyor.

Sokak çingenelerini hatırlamak için yeterli olanYoldan geçen insanları “soymaya” çalışın, onlara tüm parayı ödünç verin. Renkli bir elbise içindeki aldatmaca, kurbanı ile delici bir sesle konuşur, elini tutar. Ve şimdi kişi onunla olan tüm değerleri çingene veriyor, nasıl olduğunu anlayamıyor. Benzer bir tekniğe sahip olan hipnoz da öyle. Gözlerinize doğru bakar ve sakin, kendine güvenen bir sesle, elinizi alıp, bileğinize biraz dalarak söyler. Bu aşk hipnozunun nasıl göründüğü budur. Erkekler için böyle bir tekniğin sahibi olan ölümcül bir kadın olabilir. Bir kişi karısını ve çocuklarını bu "oynatan" ın yanına fazladan bir saat harcayabilmek için attığı birçok durum vardır.

NLP'nin ana kanunu

kitap aşk hipnoz Diye adlandırılan böyle bir teknik var"Nöro-dilbilimsel programlama". Basit olarak, bu hareketlerin, hareketlerin, insan konuşmanın ve eylemlerinin daha fazla modellenmesinin kopyalanmasıdır. Bu da bir tür aşk hipnozudur. Onun yöntemi basittir. Görünüşe bakılırsa: hipnotist onun “kurbanı” nın karşısında oturur ve ona “uyum sağlar”. Aynı zamanda, hareketlerini kopyalar: camın kökünü tutarsa ​​tam olarak aynı hareketi yapar, bacağına bir ayak atarsa, aynısını yapar. İkinci adım "uyum içinde nefes almak". Kurbanı ayarlayan hipnotist onunla nefes alır. Yani, bir nefes aldığında, ekshalasyon - ekshalasyonda onunla yapar. Bir sonraki şey, kurbanın konuşma stiline uyum sağlamaktır. Onunla aynı kelimelerle çalışmayı denemek gerekiyor. Böylece baştan çıkarıcı şehvetine daha da yakınlaşır. Bunlar nörolinguistik programlamanın (NLP) çalışmalarının en basit ilkeleridir.

Kimler risk altında?

aşk hipnoz İnsanların yem için ne kadar düştüğüaşk dolandırıcılığı? Potansiyel kurbanlarını nasıl seçerler? Çoğunlukla birinin dikkatini çekmek isteyen hipnotizmaların altında, ince romantik doğaları düşer. Böyle insanlar öneriye kolayca duyarlıdırlar. Aşk dolandırıcılar onlar hakkında şöyle konuşuyor: "Kendilerini aldatılmak istiyorlar." Sigmund Freud, herhangi bir hipnozun özünde, bir tür erotik başlangıcın varlığına inanıyordu. Her bir potansiyel kurban, bir kişide koşulsuz olarak uymak zorunda olduğu bir kişi olarak anne, baba ve lider olarak huzursuzluğunu algılar. Hipnotizmanın insan zihninde nasıl davrandığını anlamak değil, aynı zamanda kendimizi bu etkiden nasıl koruyacağımızı öğrenmek de bizim için önemlidir. Bu konuda birçok farklı bilimsel eser yazılmıştır. Her evin böyle bir kitabı olmalı. Aşk hipnoz karşı cinsten insanlar tarafından bize güçlü bir etkiye sahiptir, bu da genellikle zararlı sonuçlara yol açar.

Kendinizi aşk hipnozundan nasıl korursunuz?

erkekler için aşk hipnoz Ve şimdi bu meselenin esasına göre. Aşk hipnozu gibi bir aşina olan ve aldatılma riskini azaltmak isteyen herkese bu kuralların uyulması önerilir:

• Doğrudan gününüzün gözlerinin içine bakmamaya çalışın. Bu hipnotik olarak davranır. Birkaç dakika temas "göze" - ve sizin isteğiniz felç olacak.

• Yabancıların kişisel alanınızı işgal etmesine izin vermeyin. Size 1 metreden daha kısa bir mesafede izin vermeyin ve yaklaşmayın. Bu seni koruyacak.

• Dolandırıcıların size dokunmasına izin vermeyin, sizi elinden alın. Dokunsal temas, bu tür hipnozların en güçlü tekniklerinden biridir.

• Sokakta sizinle tanışan insanların garip sorularına cevap vermeyin. Size şüpheli görünüyorsa biriyle konuşmayın.

• Toplantıdan sonra, muhatabın nefes, jest, tonlama, hareketlerinize "uyum sağlamasına" izin vermemeye çalışın. Bu kişinin aşk hipnoz tekniğine sahip olabileceğini unutmayın.

Düz Privorot

Mages ve büyücüler genellikle sevgiye başvururkurbanının dikkatini ve duygularını yakalamaya çalış. Bir veya başka bir konuya karşı tutumunu değiştirmek amacıyla enerji alanını etkiler. Aşk büyüsü ve hipnoz arasındaki fark nedir? İlk durumda, "hasta" nın doğrudan etkilenmemesi gerçeği. Mağdur büyüsü, birisinin büyülendiğini bilmiyor olabilir. Ancak ikinci durumda, insanlar doğrudan jestler, dokunsal temaslar ve iletişim tarafından etkilenir. Her ikisinin sonuçları çok benzer. Kurban, kontrolünü kendi başına kaybeder, öneriyi kabul eder, başının tüm yönlerini ve arzularını yerine getirmeye hazırdır.

kadınlar için aşk hipnoz Aşk Hipnoz: Görüşler

İnsanların yorumlarını incelersenizPsikolojinin bireysel bölümlerine ayrılan forumlar, bu eşsiz sanata sahip çok az insanımız olmadığını öğrenebilirsiniz. Sık sık bir ağda aşk dolandırıcılar üzerinde kadın şikayetçi. Hayatta her şeyi unutturup, nerede olurlarsa olsunlar onları takip eden insanlar var. "Mağdurlar" kendileri, kendilerini aşk ağlarına nasıl karıştıklarını fark etmediler. Bu nedir? Hipnoz, aşk büyüsü ya da sadece kendi kendine hipnoz seviyorum? Anlamak zor. Her halükarda, bir kişi iletişim, jest ya da başka bir şey aracılığıyla diğer insanları etkileme becerilerini öğrenmek isterse, bunu kolayca yapabilir. Birçoğu, bir zamanlar insanları hipnotize etmek için ilgili literatürü aldıklarını ve şimdi sadece kişisel bir cephede değil, aynı zamanda hedeflerine ulaşmak için işte kazandıkları bilgiyi başarılı bir şekilde uyguladıklarını yazarlar. Neyse ki, her adımda böyle kitaplar satıyoruz.

Bu yüzden, aşk hipnozunun ne olduğunu bulduk, davranışlarının temel yöntemlerini ortaya çıkardık ve ona karşı çeşitli koruma kuralları geliştirdik.

Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği 2019

Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği 2019

Related news

 • Muhteşem falcon: bir kuş avcısı
 • Bilgisayar kilitli ise ne yapmalı
 • ZIL-45085 - şantiyeler için güvenilir Rus damperli kamyon
 • Kremalı İncirli Kek Videosu
 • Gilaburu suyunun faydaları ile Etiketlenen Konular

 • Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği


  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği

  Aşk Hipnoz: duyuların hizmetinde NLP. Aşk hipnoz tekniği