5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program 2019

5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program 2019 5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

10 Mart 2011, Perşembe

Fransa / France
Company Rue Barree
Mario / Mario
Bornova Kültür Merkezi
(10.30 -14.00)

Bulgaristan / Bulgaria
Pro Rodopi Art Center
Erik Masalı / Garbage for Plums
E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi – Tiyatro Salonu
(11.00)
15 TL

Bulgaristan / Bulgaria
State Puppet Theatre – Varna
Allegro Vivace / Allegro Vivace
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi – Avni Anıl Sahnesi
(11.00)
15 TL

Tayvan / Taiwan
Taiyuan Puppet Theatre Company
Çiçek Hırsızı / Flower Thief
Yıldız Kenter Sahnesi
(11.00 – 14.00)

Bulgaristan / Bulgaria
Pro Rodopi Art Center
Erik Masalı / Garbage for Plums
Buca Eğitim Fakültesi Konferans Salonu
(20.30)

Japonya / Japan
Masaya Kiritake
Sagimusume / Sagimusume
Sabancı Kültür Sarayı
(Yüzbaşı Şerafettin Salonu)
(20.30)
15 TL

Rusya / Russia
Tchemodan-Duet "Kvam"
Dört Kol Çengi / Four Hand Play
E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
(Yunus Emre Salonu)
(20.30)
15 TL

11 Mart 2011, Cuma

Bulgaristan / Bulgaria
State Puppet Theatre- Varna
Allegro Vivace / Allegro Vivace
Güzelyalı Kültür Merkezi – Nazım Hikmet Sahnesi
(11.00)
15 TL

Fransa / France
Company Rue Barree
Mario / Mario
Nedret Güvenç Sahnesi
(11.00 -14.00)

Rusya / Russia
Tchemodan-Duet "Kvam"
Dört Kol Çengi / Four Hand Play
Özel İzmir Amerikan Koleji
Blake Kültür Merkezi
(13.30)

Bulgaristan / Bulgaria
State Puppet Theatre – Varna
Güzel ve Çirkin / Beauty and the Beast
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi – Avni Anıl Sahnesi
(20.00)
15 TL

Almanya / Germany
Figuren Theater Tübingen
İkinci El Kuklalar / Second Hand Puppets
Fransız Kültür Merkezi
(20.30)
15 TL

12 Mart 2011, Cumartesi

Forum Bornova Kukla Oyunu Yarışması
Forum Bornova A.V.M.
(10.00 -18.00)

Türkiye/ Turkey
Mutlu Karagöz ve Kukla Tiyatrosu
Karagöz'ün Aşıklığı – Saz Şairliği /
Karagoz The Ashik
Resim Heykel Müzesi
(14.00 – 16.30)

Almanya / Germany
Figuren Theater Tübingen
İkinci El Kuklalar / Second Hand Puppets
Fransız Kültür Merkezi
(16.00)
15 TL

Bulgaristan / Bulgaria
State Puppet Theatre- Varna
Allegro Vivace / Allegro Vivace
Güzelyalı Kültür Merkezi – Nazım Hikmet Sahnesi
(16.00)
15 TL

Türkiye / Turkey
Ağaçkakan Kukla Atölyesi / Özel İzmir Tiyatro
Şekernaz ve Dadısı / Sekenaz and the Nany
Özel İzmir Tiyatro Bab-ı Sanat Sahnesi
(16.00)
15 TL

Bulgaristan / Bulgaria
Pro Rodopi Art Center
Saç / Hair
Fransız Kültür Merkezi
(20.30)
15 TL

Fransa / France
Velo Theatre
Postacı / Postman
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi – Avni Anıl Sahnesi
(20.30)
20 TL

13 Mart 2011, Pazar

Forum Bornova
Forum Bornova A.V.M.
(10.00 -18.00)

Tayvan / Taiwan
Taiyuan Puppet Theatre Company
Çiçek Hırsızı / Flower Thief
Çiğli Belediye (yeni) Binası (Konferans Salonu)
(11.00 – 14.00)

Türkiye / Turkey
İzmir Devlet Tiyatrosu
Denizkızı / Mermaid
Konak Devlet Tiyatrosu
(14.00)

Türkiye/ Turkey
Mutlu Karagöz ve Kukla Tiyatrosu
Karagöz'ün Aşıklığı – Saz Şairliği
Karagoz The Ashik
Resim Heykel Müzesi
(14.00 – 16.30)

14 Mart 2011, Pazartesi
Rusya / Russia
Victor Antonov
Kukla Sirki / Circus on the String
Çiğli Kültür Merkezi
(10.30 – 14.00)

Belçika / Belguim
Miaow Productions
Jonny ve Sybil / Jonny & Sybil
Çiğli Belediye (yeni) Binası (Konferans Salonu)
(11.00 – 14.00)

Bulgaristan / Bulgaria
Pro Rodopi Art Center
Erik Masalı / Garbage for Plums
Prof. Dr. Sevda Şener Sahnesi
(11.00 – 20.00)
15 TL

Bulgaristan – Bulgaria
State Puppet Theatre – Bourgas
Kral Ardıçsakal / Thrushbeard the King
Nedret Güvenç Sahnesi
(11.00 – 14.00)

Bulgaristan / Bulgaria
State Puppet Theatre- Varna
Allegro Vivace / Allegro Vivace
Fransız Kültür Merkezi
(11.00)
15 TL

Fransa / France
Company Rue Barree
Mario / Mario
Karşıyaka Devlet Tiyatrosu
(Ragıp Haykır Sahnesi)
(11.00)
15 TL

Türkiye/ Turkey
Mutlu Karagöz ve Kukla Tiyatrosu
Karagöz'ün Aşıklığı – Saz Şairliği
Karagoz The Ashik
Buca Belediyesi Meclis Salonu
(11.00)

Türkiye / Turkey
Uçaneller Kukla Evi
Pasaklı Prenses / Scruffy Princess
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi – Avni Anıl Sahnesi
(11.00)
15 TL

Bulgaristan / Bulgaria
State Puppet Theatre- Varna
Allegro Vivace / Allegro Vivace
Gelişim Koleji
(14.30)

Amerika / America
Company of Strangers
Ekmek ve Kağıt / Bread and Paper
Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Sanat Merkezi – Benal Nevzat Salonu
(15.00)
15 TL

Türkiye / Turkey
Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu
Lermes'in Kalbi / The Heart of Lermes
Sabancı Kültür Sarayı(Yüzbaşı Şerafettin Salonu)
(17.30)

Rusya / Russia
Victor Antonov
Kukla Sirki / Circus on the String
Prof. Dr.








5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program 2019

5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program 2019

Related news

  • Enver İbrahim
  • Sörf sporu
  • Havalandırma ve bacalar için çatı penetrasyonu
  • Bolu Simidi Tarifi
  • Düğün organizasyonu. Senaryo evlilik evi

  • 5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program


    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program

    5. Uluslararası İzmir Kukla Günleri – Program