25.06.2019

3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 44

3G "Kyivstar": Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları

Son zamanlarda 3G ağının bir genişlemesi vardı.Ukrayna'nın en büyük hücresel operatörleri - şirket "Kyivstar". Veri iletişimi, bu tür kaplanmasıyla 187 "Kievstara" yirmi bir Ukrayna bölgesini kapsar 3G-kaplama Şu anda. böyle devam Myrgorod Shostka, Yuzhnoukrainsk, Kowel Konotop gibi şehirde de dahil olmak üzere yerleşim katıldı. 3G formatının zaten mevcut olduğu toplam yerleşim sayısı 1,177'dir.

3g киевстар kaplama

3G ağının Kyivstar'dan genişletilmesi

Özellikle, 22 Haziran 2016'da 3G ağınabağlı Borislav, Chervonograd, (Lviv bölgesi), Konotop, Shostka, Romny (Sumy bölgesi) ve Ananyev (Odessa bölgesi). Ayrıca Mirgorod (Poltava bölgesi), Kovel (Volyn oblast), Dubno (Rivne bölgesi), Yuzhnoukrainsk (Mykolayiv bölgesi) ve Borshchev (Ternopil bölgesi) üçüncü nesil mobil iletişim teknolojisine katıldı. Bu şehirlere ek olarak, farklı boyutlarda 176 köyde artık Kyivstar'ın 3G kapsama alanı bulunuyor.

3g киевстар fiyatları

Ayrıca, hakkında dikkat edilmelidir ki200 yerleşim, halihazırda oluşturulmuş ağların sistemini yapılandırdı ve test etti. Onlar Kyivstar 3G kapsama ticari kullanım için sonraki lansman için hazırlanmıştır.

Bu geçişe vurgu yapmanın yolu budur.3G kullanımı mevcut aboneler için herhangi bir ek finansal maliyet gerektirmemektedir. Yeni şebekenin kullanımı mevcut tarife paketlerine göre gerçekleştirilmektedir. Tüm tarife planlarının kullanıcıları, sınırsız olarak, yüksek hızlı İnternet erişimini kullanma fırsatına sahiptir. Bu durumda, telefon setinin herhangi bir özel ayarına veya SIM kartın değiştirilmesine gerek yoktur. 3G İnternet hizmetlerinin maliyeti, EDGE teknolojisinin kullanım maliyetine benzer.

İlk kez bunun hakkında tanıtımı hakkında bilgiteknoloji 2015 yılında açıklandı. Sadece bir yıl sonra, Kyivstar müşterisine özel bir servis olan "İnternet 3G" yi sunmayı başardı, bu da 3.6 Mbps (UMTS) veya 240 Kbps (EDGE) hızlarına kadar olan bir kablosuz ağa bağlanmayı mümkün kıldı.

Bağlantı şartları

Şirket, 3G Kyivstar'a bağlanmak için uygun ve karlı seçenekler sunuyor. Tarifeler ayrıca eski ve yeni aboneleri de memnun edecektir. Belli bir süre için peşin ödeme yapma olanağına sahip olacaklar.

Sözleşmeye bağlanırken, ziyaret etmek gerekirMüşteri Servis Merkezi veya bayi ofisi. Seninle bir pasaportun olmalı. Ön ödeme ile Kyivstar 3G hizmetini kullanmak için, sadece bir tarife paketi "İnternet 3G" satın almak için yeterlidir. Her iki durumda da, kullanıcının hizmeti kullanmak için bir abonelik ücreti ödemesi gerekecek.

3g киевстар украина

Başlangıç ​​paketinin maliyeti ve bileşimi

14 Ağustos 2016'dan beri söylenecek.USB modem ve yeni bir SIM kart içeren tüm Kyivstar başlangıç ​​paketlerinin maliyeti, 199 Grivnası'na indirildi. Bu miktar, yeni nesil bir ağın bağlantı ve kullanımı konusundaki ilk yatırımdır. Ukrayna'daki farklı hücresel operatörlerin fiyatlandırma politikasını analiz etmek ve karşılaştırmak, bu Kyivstar teklifinin özel kullanıcılar için finansal açıdan en cazip olduğunu söyleyebiliriz.

"İnternet 3G" lansman paketinin bileşimi nedir? EDGE / UMTS modem ZTE MF100, halihazırda etkinleştirilmiş servis, USB kablosu ve kullanım kılavuzu olan mobil operatörün SIM kartını içerir. Aygıt ilk bağlandığında modem ve diğer kullanışlı ve gerekli yazılımlar için yazılım otomatik olarak yüklenecektir. Tüm uygulamalar yerleşik bellektir. Bu nedenle marş paketinin demetinde lazer diski yoktur.

Sesli iletişim ve internet kullanımı için tarifeler

Bugüne kadar, fırlatma paketinin bir parçası olarak sunulan modem, kullanıcının 2G veya 3G'ye bağlanmasına izin verir. Kyivstar TarifeleriBu iki seçenek için farklı sağlanır.

Üçüncü kuşak ağa gelince, onun içinAylık 600 MB'lık trafik içeren bir tarife paketi yüklenir. Aynı zamanda, abonelik ücreti 50 UAH. Başka bir deyişle, 1 GB İnternet aboneye 84 UAH mal olacak. Ön ödemeli bir limite ulaştıktan sonra her megabaytın fiyatı 15 senttir.

Bir özellik dikkate alınmalıdır"Kyivstar" 3G servisine bağlantı. Bilindiği gibi, Ukrayna vergi sisteminde KDV kullanıyor. Ve bu vergi tarifelerin maliyetinde belirtilir. Ancak, iletişim hizmetlerinin fiyatı, fiyat ve tekliflerde her zaman belirtilmeyen Ukrayna Emekli Sandığı için zorunlu yüzde 7,5'lik bir ücrete de sahiptir. Bu nedenle, mobil operatör ağ "Kyivstar" bağlanmak istediği seyyar telefon, her kullanıcı, bu sözü sitesine veya daha fazla% 7,5 reklam bilgileri miktarında ödemek zorunda kalacak unutulmamalıdır. Bir örnek verelim. Abonenin kişisel hesabından "İnternet 1000" tarife planını seçerken, Emekli Sandığı hesabına ek UAH 7.5 yazılacaktır.

Ukrayna'nın büyük şehirlerde 3G

"Kyivstar" şirketi en büyüklerinden birini birleştirdi2016 kış aylarında Ukrayna - Kharkov şehirleri. Bu teknolojinin başlatıldığı onyedinci bölgesel merkez oldu. Kharkov'da 3G "Kyivstar" sistemi test etmeye başladıktan sadece bir ay sonra uygulanmaktadır.

киевстар 3g Dnepropetrovsk

Bir başka büyük ekonomik veUkrayna'nın sanayi merkezi, yeni bir veri aktarım teknolojisi Kharkiv'den altı ay önce tanıtıldı. Dnipropetrovsk 3G "Kyivstar" 2015 yazında başlatıldı. Bu operatörden gelen yüksek hızlı veri aktarım ağı bu şehir ve bölgede en büyük olarak kabul edilir.

Ukrayna'da 3G teknolojisinin gelişimi

Sonuç olarak, bu arada, dikkat edilecekUkrayna için 3G İnternet teknolojisi oldukça yeni ve şu anda geliştirme aşamasında. Bu büyük ölçüde ileri teknoloji uygulanması yavaşladı oldukça yavaş bir süreç frekans bölünme ve lisans ihracı ulusal operatörler, kaynaklanmaktadır.

Bu arka plana karşı, Kyivstar'ın 3G kapsama alanının sürekli genişlemesi, Ukrayna'daki bu teknolojinin geleceği konusunda belirli bir iyimserlik yaratıyor.

киевстар 3g харьков

Yukarıdakileri göz önünde bulundurarak, birçok kullanıcı için(özellikle ülke çapında aktif olarak seyahat edenler için) İnternet EDGE'yi kullanmayı düşünmek tavsiye edilir. Bu seçenek, 3G ağının kapsamadığı bir bölgede kalıcı olarak ikamet eden kişiler için de uygundur. Aynı zamanda, ofiste veya evde internetin aktif kullanımı için, nispeten düşük veri oranı nedeniyle 2G'nin yeterli olmadığını vurgulamak gerekir. Böyle bir İnternet ile YouTube'da oyun oynayamaz veya video izleyemezsiniz.Related news

 • Almanya, İncirlikteki güçlerini çekmeye başladı
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Microsoft, Teknoloji Zirvesi yüzlerce işletmeyi İstanbulda bir araya getirdi
 • Sıralı Yapraklar Anlatımı ve Örgü Anne Yelekleri
 • Rüyada Kedi Görmek

 • 3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 62

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları


  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 58

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 63

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 87

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 17

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 7

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 32

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 48

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 11

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 39

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 12

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 48

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 66

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 9

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 53

  3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları 98