2019 Yazının Güneş Gözlükleri 2019

2019 Yazının Güneş Gözlükleri 2019
2019 Yazının Güneş Gözlükleri


2019 Yazının Güneş Gözlükleri

2019 Yazının Güneş Gözlükleri

Kim bir çift havalı güneş gözlüğünü sevmez ki? İster on yılda bir gözlük alıyor olun, isterseniz de çekmecenizde 20 farklı çiftgüneş gözlüğüolsun, doğru anda en iyi gözlüğü kullanmak her zaman iyidir.

Peki, 2019 yazında hangi modeller ön plana çıkacak? Renkligüneş gözlüğüyaz için en önemli trend ise; kedi gözü gözlükler bu sezon hiçbir yere gitmiyor, ince kenarları ile daha çok öne çıkıyor.

Bildiğimiz bir şey var ki; o da güneş gözlüklerinin yüzünüzü aydınlatmanın kesin bir yolu olduğu. 2019 yazında satın alabileceğiniz en iyigüneş gözlüğümodellerini araştırdık.

Modası hiç geçmeyen bir güneş gözlüğü modeli varsa, o da Rayban’ın klasik Wayfarer modeli. Her zaman kurtarıcı parçalar olarak karşımıza çıkmayı başarıyor. Sadece kadınlarda değil, erkeklerde de 2019 yaz sezonunda Rayban’ın bu efsane modeli kendini göstermeye devam ediyor. Bu yaz, eski Rayban’ınızı yenileyebilir ya da daha önce hiç kullanmadıysanız, klasikleşmiş birgüneş gözlüğüsahibi olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Peki, bu sezon başka hangi modeller ön planda? Ünlü güzeller hangi modelleri tercih ediyor?

2019 Güneş Gözlüğü Modası

Güneş ışığı, doğru bir gözlük gerektirir. 2019 ilkbahar-yaz sezonu için yeni sezonun seçeneklerini çok beğendik.

2019 güneş gözlüğü modası

Turuncu ile sarı arasında bir yerde olan mercekli gözlükler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu sezon retro aksesuarlar, ciddi bir dönüş yaşıyor.

En Moda güneş gözlükleri

İlginç gözlük modelleri

Son birkaç sezondur moda olan oversizedgüneş gözlükleriile ilgileniyor musunuz? O halde 2019’de de bu gözlükleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Fütüristik gözlükler,2019 güneş gözlüğü modelleriarasında öne çıkıyor. Geleceğe Dönüş filmini anımsatan tasarımları ile bu sezon podyumdan sokağa kadar her yerde karşımıza çıkan bu gözlükler ile girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize toplayın.

Geometrik gözlük modelleri

Geometrikgüneş gözlükleride bu sezonun favorilerinden. Moda haftalarında gördüğümüz trendlerde, bu güneş gözlüklerine de rastlıyoruz. Geometrik şekiller ile yüzünüze uyan en doğru modeli bulacaksınız.

Kelebek gözlük modelleri

Kelebek formdakigüneş gözlükleri, bu sezon edinmeniz gereken aksesuarlar arasında yerini alıyor. Versace ve Dior podyumlarında da gördüğümüz bu modeller, bize 2019 yaz modası hakkında fikir veriyor. Geçtiğimiz yaz da trend olan bu gözlükler, renkli, klasik ve geleneksel modelleri ile vitrinlerde yerini alıyor.


2019 Yazının Güneş Gözlükleri 2019

2019 Yazının Güneş Gözlükleri 2019

Related news 2019 Yazının Güneş Gözlükleri2019 Yazının Güneş Gözlükleri


2019 Yazının Güneş Gözlükleri


2019 Yazının Güneş Gözlükleri


2019 Yazının Güneş Gözlükleri


2019 Yazının Güneş Gözlükleri