2019 Aşk ve Burçlar 2019

2019 Aşk ve Burçlar 2019 2019 Aşk ve Burçlar

2019 Aşk ve Burçlar

Aşk horoskopu romantik astroloji ve Zodiak’ın özellikleri ile detaylandırılan aşk astrolojisinin bir türevidir. Romantik astroloji romantik yaşamdan sorumlu gezegenlere odaklanır ve şöyle tarif edilebilir: Koç ve Akrep’in romantik horoskopu Venüs gezegeninin kontrolü altındadır. Hint astrolojisi Mars’ın Boğa ve Terazi için de aşk ilişkisinde başarıyı garantilediğini gösterir. Jüpiter İkizler ve Başak’ın romantik dünyasını etkiler. Satürn ise Yengeç ve Aslan’ın gönül ilişkilerinden sorumludur. Merkür Balık ve Yay’ın romantik horoskopunu değerlendirir. Oğlak burcunun romantik horoskopu ayın etkisi altında kalır. Kova için ise aynı durum güneş tarafından yönlendirilir. Bunlar birbirine göre 180 derece ile konulmuş Zodiak’ın tüm işaretlerinin aksine romantizmin ve cinselliğin bir belirtisi olarak düşünülür. Benzer şekilde sırasıyla Koç ve Terazi, Akrep ve Boğa, İkizler ve Yay, Yengeç ve Oğlak, Aslan ve Kova, Başak ve Balık arasında uyum oluşur. Herhangi bir gezegenin konumuna bağlı olarak aynı işi yapabilmesine rağmen bu romantizmin genel bir kriteridir. Vedik astrolojisine göre güneşin tüm belirtilerinin ücretsiz aşk horoskopu tahminleri aşağıda sıralanmıştır.

Yıllık Aşk Tahmini 2019

            Zodiak’ın tüm güneş işaretlerinin romantik burç tahminleri aşağıdadır. Yıllık romantik burç tahminleri astrolog Asish Kumar Das tarafından Vedik astrolojisi temel alınarak yapılır.

Koç Burcu

            Zodiak geçen yılın aksine bu yıl Koçların aşk hayatının gelişeceğine işaret eder. Fakat yılın ikinci yarısı, Ağustos ayı daha iyi bir resim getirecektir ve evlilik dışı ilişki olsa bile üstesinden gelinecektir. Evlilik uyumu güçlenecektir. Yeni ilişki Şubat ve Mart aylarında gelişebilir ve yolda engelleri aşabilir. Koçun aşk astrolojisi kaderi beyine dayalıdır ve Terazi’nin beğeni yörüngesinde dolanır. Bu Merih aşkı olarak adlandırılabilir. Birbirini sakinleştiren bu burç kombinasyonu hızlı bir rüzgar tarafından kovalanan yangının ağır akışı nedeniyle süslü bir eşleştirme yapar.

Boğa Burcu

            Boğaların romantik horoskopu bu ilişkide istikrar gösteriyor. Fakat yaşlı eşi ile arkadaşlığı uyumlu olmayabilir. Sorunlar kalbine yük bindirebilir ve evlilikle birleşme zorlaşabilir. Üstelik sağlık Temmuz’un 15’ine kadar ayak bağı olabilir. Mart ve Nisan aylarında yeni bir ilişki başlayabilir. Boğaların aşk astrolojisi kaderi sese dayalıdır ve Akrep’in beğenisinin etrafında döner. Fakat bu göreceli olarak Mars ve Plüton gezegenlerinin özelliklerini birleştiren aşk tarzıdır. Burçların bu kombinasyonu sıkça aşk üçgenini doğurur ve birbirini teskin eder. Sanki sıcak ve kuru dünya soğuk suya susamışça bekler. Böylece ideal eşleştirmeyi yapar.

İkizler Burcu

            Zodiak İkizlerin canlı ve tatmin edici romantizmini Temmuz’un 15’ine kadar garantiler. Ağustos’ta sağlık gönül ilişkilerine engel olabilir. Finans saygılı ilişkiyi yedeklemeyi sağlayacaktır. Mayıs ve Haziran ayları yeni bir ilişki için oldukça uygun görünebilir. İkizlerin aşk astrolojisi kaderi cesarete dayanır ve Yayların seçimlerinin listesinde başlar. Bu Merkür aşkı olarak tanımlanabilir. Karşılıklı tarafsız kılan bir burç uyumu uygun hava akışı hayatı başlatan vücut ısısını taşır. Böylece cesur bir çift meydana getirir.

Yengeç Burcu

            Yengecin Zodiak ilişki tahmini yıl boyunca uyumlu kalmasıdır. İlişki Temmuz ayında ya da öncesinde ortaya çıkabilir. Temmuz uyumlu olacak gibi görünmüyor. Fakat yılın ikinci yarısı daha varlıklı bir eş getirebilir. Sağlık bu yıl eşler için sorun oluşturmayacaktır. Eşlerin fikir ayrılıkları olabilir. Haziran ve Temmuz ayları yeni ilişki süresince sınırsız sevinç getirecektir. Yengecin aşk astrolojisi kaderi Oğlakların arzularına ve tecrübelerine dayalıdır. Bu ay aşkı olarak bilinir. Bu burç kombinasyonu ay ve Satürn’ün ilişkisi ile oluşur. Bu toprak ile temasta sakinleştiren dalgalı suda koşmak gibidir. Böylece ideal hızlı ilişkiyi oluşturur.

Aslan Burcu

            Aslanın ilişki horoskopu romantik yaşamın geçen yılın aksine tatmin ediciliğini kaybedeceğini tahmin ediyor. Fakat sağlık ilişkiye herhangi bir engel yaratmayacak. Temmuz ayında ya da öncesinde ilişki görülebilir. Fakat Temmuz ayı iyi bir tercih olmayabilir. Yılın ikinci yarısı daha fazla aşkla ve evlilikle ilgili gibi görünüyor. Ağustos ve Eylül aylarında yeni bir ilişki doğabilir. Böylece aşıklar planlarını yapabilirler. Aslanların aşk astrolojisi kaderi Kova arzularındaki onur, ego ve akla dayalıdır. Bu Apollon aşkı olarak bilinir. Bu burç kombinasyonu güneş, Satürn ve Uranüs ile ilişkide gerçekleşir. Bu toz ve duman yayan ateşin değişmez bir kaynağı gibidir ve eş kabul edilen sondadır. Böylece onurlu bir çift oluşur.

Başak Burcu

            Zodiak’ın romantizmi Başak burcuna yılın ilk yarısı boyunca daha iyi bir romantik yaşam öngörüyor. Romantizm alanında hoş olmayan bir sağlık endişesi izleyebilir. Yeni bir ilişki olasılığı görülse bile göz ardı edilebilir. Bu uygun bir eşleşme olmayabilir. Çünkü rahatız hissedecekler ve fiziksel olarak uygun olmayan bir birliktelik olacaktır. Eylül ve Ekim ayları romantizm ve zevk için uygun olabilir. Başağın aşk astrolojisi kaderi hassas duygulara dayalıdır. Balığın beğenilerinin, gerçekliklerinin ve cesaretinin alanındaki olasılıklara karşı direnir. Bu aynı zamanda sıkça aşk üçgeni doğuran Merkür aşkının bir çeşididir. Bu burç uyumu Merkür, Jüpiter ve Neptün ile ilişkide oluşur. Bu suyun tembel akışı ile hareketli dünyanın koşusunu yatıştırmak gibidir. Böylece büyük ölçüde duyarlı bir çift oluşur.

 Terazi Burcu

            Terazinin romantik horoskopu bu yıl pembe bir aşk üretmek için yazıldı. Fakat akış Temmuz’un 15’inden sonra yeni bir ilişkinin başlaması ile ivme kazanır. Sağlık alanda üstün olma ihtiyacını destekleyecektir. Ama dikkatli kararlar iyi şekilde alınmalıdır. Hayatta hiçbir endişe ve kaygıları olmayacaktır. Kasım ve Aralık ayları hayata dalan aşk olayları için mükemmel olacaktır. Bu hepsinin üstünde fantastik bir yıl olacaktır. Terazinin aşk astrolojisi kaderitemel olarak Kovanın beğenileri ve cinsel hazlarına dayalıdır. Bu Venüs romantizmi olarak bilinir. Bu ilişki kombinasyonu Venüs ve Mars gezegenleri ile gerçekleşir. Bu sanki şiddetli rüzgarın ya da fırtınanın yangını söndürmek için çılgınca esmesi gibidir. Böylece çalkantılı bir romantik eşleşme olur.

Akrep Burcu

            Zodiak romantizmi Akrep’in gönül ilişkisinin engellenmiş olacağını ileri sürer. Bu yıl zihinsel durumu en önemli rolü oynayacaktır. Öneri aklını sakin, mantıklı, akılcı ve esnek tutmaya çalışmasıdır. Öfke ve hakim olma davranışı dikkatle uzaklaştırılmalıdır. Sağlık sorun oluşturmayacaktır. Fakat tembelliğin hakkından gelemeyebilir ve hareketi geciktirebilir. Yılın ilk yarısı yeni bir ilişki için daha iyidir. Aynı zamanda Aralık ayı en iyisini getirebilir. Bu yıl genç bir eş ile yeni ilişki ortaya çıkabilir. Akrebin aşk astrolojisi kaderi gizliliğe dayalıdır ve Boğanın beğenilerinin yörüngesinde dolaşır. Fakat romantizmin bu biçimi Mars, Plüton ve Venüs gezegenlerinin özelliklerini birleştirir. Bu burç uyumu birbirini tatmin eder. Bu kuru ve sıcak toprağın susuzluğunu dindiren soğu su gibidir. Böylece ideal ağzı sıkı eşleşme oluşur.

Yay Burcu

            Zodiak Yay romantizmi bu yıl ilişkinin tatmin edici ve sabit hızda olacağıüzerine yoğunlaşır. Fakat sağlık olağanüstü genişlikteki hayati enerjiyi kaybedebilir. Yılın ikinci yarısı romantik yaşamda en iyi ihtimalleri garantileyecektir. İlişkideki engeller yeni bir romantizmin oluşmasıyla Mayıs ve Haziran aylarında görülebilir. Yayın aşk astrolojisi kaderi ahlak, bilgi, mantık, şans, inanç, ruhaniliğe bağlıdır. Fakat Yengeç seçimi bu bağlantının dayanağının ilkesi olabilir. Jüpiter aşkı olarak bilinir. Birbirini karşılıklı olarak memnun eden bu ilişki uyumu ılık bir rüzgarın yolculuğun yönünde daha fazla hız kazanan ılımlı yangın için beklemesi gibidir. Böylece dindar, şanslı bir çift oluşur.

Oğlak Burcu

            Zodiak Oğlak romantizminin bu yıl pürüzsüz gideceğini öngörüyor. Fakat ayrılık ya da boşanma için bekleyen çiftler Temmuzun 15’inde ya da öncesinde bunu gerçekleştirebilirler. Telaşlı iş programı yılın ikinci yarısı boyunca romantizm eğilimine izin vermeyebilir. Eş ile ilişki Ağustos ayından sonra gelişecektir. Sağlık endişelenilecek bir sebep olmayacaktır. Romantizm yolunda yeni bir romantik ilişkinin gelişmesi ile Haziran ve Temmuz aylarında engel görülebilir. Oğlağın aşk astrolojisi kaderi Yengecin arzuları ve hareketlerine bağlıdır. Bu Satürn aşkı olarak adlandırılır. Bu burç uyumu Satürn ve ayın birleşmesi ile oluşur. Bu sanki dünyanın dönüşünün tatmin edici son arama için suyu dalgalandıran ve rahatsız eden daldırılışı gibidir. Böylece ideal canlı bir çift sınıflandırılır.

Kova Burcu

            Zodiak Kova romantizmi eş ile ilişki yılın ikinci yarısı boyunca izlenebileceğini gösterir. Aynı zamanda ayrılıklara ya da boşanmalara da dönebilir. Temmuz ayına kadar kirli ilişkilerden kaçınılmalıdır. Rahatsız eden faktörlerin çoğu Ağustos ve Eylül aylarında görülecektir. Fakat romantizmin yeni fırsatları iyi bir standart olmayabilir. Sağlık ilişki yolunda bir engel olmayacaktır. Kovanın aşk astrolojisi kaderi derin düşüncelere ve her şeye gücü yeten meditasyona dayalıdır. Üstelik Aslanların arzuları bu uygunlukta önemli bir rol oynar. Bu Satürn-Uranüs aşkı olarak adlandırılır. Bu burç uyumu Satürn, Uranüs ve güneşin ilişkisi ile gerçekleşir. Bu sanki küllerden yapılmış bir gaz odası ve dumanın ateşin sabit kaynağını maruz kalmak için beklemesi gibidir. Böylece kesinlikle uyumlu bir çift meydana gelir.

Balık Burcu

            Zodiak Balık romantizmi bu yıl gönül ilişkisinin devam etmeyebileceğini öngörür. Sağlık başarılı bir aşk hayatı yolunda büyük bir engel oluşturabilir. Cinsel ilişki için istek çok artacaktır. Fakat bu yaramazlığı yapmak doğal olarak yönlendirilebilir. Anormal cinsel istek konusunda bu yıl kötü itibar kazanılabilir. Tüm bunlara rağmen Eylül Ekim ayları bazı memnuniyetler getirebilir. Üstelik bu zamanda yeni bir ilişki oluşabilir. Balığın aşk astrolojisi kaderi Başakların beğenileri ve bırakmaları ya da kurtuluşlarının en son bilgisine dayalıdır. Bu türe Jüpiter-Neptün aşkı denir. Bu burç uyumu Jüpiter, Neptün ve Merkür’ün ilişkisi ile oluşur. Bu suyun tembel akımının titizlikle ıslatmak için toprağın hareketli parçasına doğru akışı gibidir. Böylece garip bir biçimde kaynaşmış bir çift oluşur.

Kaynak: astrocopia.com

Benzer İçerikler

Yorumlar

1

Aşk horoskopu romantik astroloji ve Zodiak’ın özellikleri ile detaylandırılan aşk astrolojisinin bir türevidir. Romantik astroloji romantik yaşamdan sorumlu gezegenlere odaklanır ve şöyle tarif edilebilir: Koç ve Akrep’in romantik horoskopu Venüs gezegeninin kontrolü altındadır. Hint astrolojisi Mars’ın Boğa ve Terazi için de aşk ilişkisinde başarıyı garantilediğini gösterir. Jüpiter İkizler ve Başak’ın romantik dünyasını etkiler. Satürn ise Yengeç ve Aslan’ın gönül ilişkilerinden sorumludur. Merkür Balık ve Yay’ın romantik horoskopunu değerlendirir. Oğlak burcunun romantik horoskopu ayın etkisi altında kalır. Kova için ise aynı durum güneş tarafından yönlendirilir. Bunlar birbirine göre 180 derece ile konulmuş Zodiak’ın tüm işaretlerinin aksine romantizmin ve cinselliğin bir belirtisi olarak düşünülür. Benzer şekilde sırasıyla Koç ve Terazi, Akrep ve Boğa, İkizler ve Yay, Yengeç ve Oğlak, Aslan ve Kova, Başak ve Balık arasında uyum oluşur. Herhangi bir gezegenin konumuna bağlı olarak aynı işi yapabilmesine rağmen bu romantizmin genel bir kriteridir. Vedik astrolojisine göre güneşin tüm belirtilerinin ücretsiz aşk horoskopu tahminleri aşağıda sıralanmıştır.

Yıllık Aşk Tahmini 2019

            Zodiak’ın tüm güneş işaretlerinin romantik burç tahminleri aşağıdadır. Yıllık romantik burç tahminleri astrolog Asish Kumar Das tarafından Vedik astrolojisi temel alınarak yapılır.

Koç Burcu

            Zodiak geçen yılın aksine bu yıl Koçların aşk hayatının gelişeceğine işaret eder. Fakat yılın ikinci yarısı, Ağustos ayı daha iyi bir resim getirecektir ve evlilik dışı ilişki olsa bile üstesinden gelinecektir. Evlilik uyumu güçlenecektir. Yeni ilişki Şubat ve Mart aylarında gelişebilir ve yolda engelleri aşabilir. Koçun aşk astrolojisi kaderi beyine dayalıdır ve Terazi’nin beğeni yörüngesinde dolanır. Bu Merih aşkı olarak adlandırılabilir. Birbirini sakinleştiren bu burç kombinasyonu hızlı bir rüzgar tarafından kovalanan yangının ağır akışı nedeniyle süslü bir eşleştirme yapar.

Boğa Burcu

            Boğaların romantik horoskopu bu ilişkide istikrar gösteriyor. Fakat yaşlı eşi ile arkadaşlığı uyumlu olmayabilir. Sorunlar kalbine yük bindirebilir ve evlilikle birleşme zorlaşabilir. Üstelik sağlık Temmuz’un 15’ine kadar ayak bağı olabilir. Mart ve Nisan aylarında yeni bir ilişki başlayabilir. Boğaların aşk astrolojisi kaderi sese dayalıdır ve Akrep’in beğenisinin etrafında döner. Fakat bu göreceli olarak Mars ve Plüton gezegenlerinin özelliklerini birleştiren aşk tarzıdır. Burçların bu kombinasyonu sıkça aşk üçgenini doğurur ve birbirini teskin eder. Sanki sıcak ve kuru dünya soğuk suya susamışça bekler. Böylece ideal eşleştirmeyi yapar.

İkizler Burcu

            Zodiak İkizlerin canlı ve tatmin edici romantizmini Temmuz’un 15’ine kadar garantiler. Ağustos’ta sağlık gönül ilişkilerine engel olabilir. Finans saygılı ilişkiyi yedeklemeyi sağlayacaktır. Mayıs ve Haziran ayları yeni bir ilişki için oldukça uygun görünebilir. İkizlerin aşk astrolojisi kaderi cesarete dayanır ve Yayların seçimlerinin listesinde başlar. Bu Merkür aşkı olarak tanımlanabilir. Karşılıklı tarafsız kılan bir burç uyumu uygun hava akışı hayatı başlatan vücut ısısını taşır. Böylece cesur bir çift meydana getirir.

Yengeç Burcu

            Yengecin Zodiak ilişki tahmini yıl boyunca uyumlu kalmasıdır. İlişki Temmuz ayında ya da öncesinde ortaya çıkabilir. Temmuz uyumlu olacak gibi görünmüyor. Fakat yılın ikinci yarısı daha varlıklı bir eş getirebilir. Sağlık bu yıl eşler için sorun oluşturmayacaktır. Eşlerin fikir ayrılıkları olabilir. Haziran ve Temmuz ayları yeni ilişki süresince sınırsız sevinç getirecektir. Yengecin aşk astrolojisi kaderi Oğlakların arzularına ve tecrübelerine dayalıdır. Bu ay aşkı olarak bilinir. Bu burç kombinasyonu ay ve Satürn’ün ilişkisi ile oluşur. Bu toprak ile temasta sakinleştiren dalgalı suda koşmak gibidir. Böylece ideal hızlı ilişkiyi oluşturur.

Aslan Burcu

            Aslanın ilişki horoskopu romantik yaşamın geçen yılın aksine tatmin ediciliğini kaybedeceğini tahmin ediyor. Fakat sağlık ilişkiye herhangi bir engel yaratmayacak. Temmuz ayında ya da öncesinde ilişki görülebilir. Fakat Temmuz ayı iyi bir tercih olmayabilir. Yılın ikinci yarısı daha fazla aşkla ve evlilikle ilgili gibi görünüyor. Ağustos ve Eylül aylarında yeni bir ilişki doğabilir. Böylece aşıklar planlarını yapabilirler. Aslanların aşk astrolojisi kaderi Kova arzularındaki onur, ego ve akla dayalıdır. Bu Apollon aşkı olarak bilinir. Bu burç kombinasyonu güneş, Satürn ve Uranüs ile ilişkide gerçekleşir. Bu toz ve duman yayan ateşin değişmez bir kaynağı gibidir ve eş kabul edilen sondadır. Böylece onurlu bir çift oluşur.

Başak Burcu

            Zodiak’ın romantizmi Başak burcuna yılın ilk yarısı boyunca daha iyi bir romantik yaşam öngörüyor. Romantizm alanında hoş olmayan bir sağlık endişesi izleyebilir. Yeni bir ilişki olasılığı görülse bile göz ardı edilebilir. Bu uygun bir eşleşme olmayabilir. Çünkü rahatız hissedecekler ve fiziksel olarak uygun olmayan bir birliktelik olacaktır. Eylül ve Ekim ayları romantizm ve zevk için uygun olabilir. Başağın aşk astrolojisi kaderi hassas duygulara dayalıdır. Balığın beğenilerinin, gerçekliklerinin ve cesaretinin alanındaki olasılıklara karşı direnir. Bu aynı zamanda sıkça aşk üçgeni doğuran Merkür aşkının bir çeşididir. Bu burç uyumu Merkür, Jüpiter ve Neptün ile ilişkide oluşur. Bu suyun tembel akışı ile hareketli dünyanın koşusunu yatıştırmak gibidir. Böylece büyük ölçüde duyarlı bir çift oluşur.

 Terazi Burcu

            Terazinin romantik horoskopu bu yıl pembe bir aşk üretmek için yazıldı. Fakat akış Temmuz’un 15’inden sonra yeni bir ilişkinin başlaması ile ivme kazanır. Sağlık alanda üstün olma ihtiyacını destekleyecektir. Ama dikkatli kararlar iyi şekilde alınmalıdır. Hayatta hiçbir endişe ve kaygıları olmayacaktır. Kasım ve Aralık ayları hayata dalan aşk olayları için mükemmel olacaktır. Bu hepsinin üstünde fantastik bir yıl olacaktır. Terazinin aşk astrolojisi kaderitemel olarak Kovanın beğenileri ve cinsel hazlarına dayalıdır. Bu Venüs romantizmi olarak bilinir. Bu ilişki kombinasyonu Venüs ve Mars gezegenleri ile gerçekleşir. Bu sanki şiddetli rüzgarın ya da fırtınanın yangını söndürmek için çılgınca esmesi gibidir. Böylece çalkantılı bir romantik eşleşme olur.

Akrep Burcu

            Zodiak romantizmi Akrep’in gönül ilişkisinin engellenmiş olacağını ileri sürer. Bu yıl zihinsel durumu en önemli rolü oynayacaktır. Öneri aklını sakin, mantıklı, akılcı ve esnek tutmaya çalışmasıdır. Öfke ve hakim olma davranışı dikkatle uzaklaştırılmalıdır. Sağlık sorun oluşturmayacaktır. Fakat tembelliğin hakkından gelemeyebilir ve hareketi geciktirebilir. Yılın ilk yarısı yeni bir ilişki için daha iyidir. Aynı zamanda Aralık ayı en iyisini getirebilir. Bu yıl genç bir eş ile yeni ilişki ortaya çıkabilir. Akrebin aşk astrolojisi kaderi gizliliğe dayalıdır ve Boğanın beğenilerinin yörüngesinde dolaşır. Fakat romantizmin bu biçimi Mars, Plüton ve Venüs gezegenlerinin özelliklerini birleştirir. Bu burç uyumu birbirini tatmin eder. Bu kuru ve sıcak toprağın susuzluğunu dindiren soğu su gibidir. Böylece ideal ağzı sıkı eşleşme oluşur.

Yay Burcu

            Zodiak Yay romantizmi bu yıl ilişkinin tatmin edici ve sabit hızda olacağıüzerine yoğunlaşır. Fakat sağlık olağanüstü genişlikteki hayati enerjiyi kaybedebilir. Yılın ikinci yarısı romantik yaşamda en iyi ihtimalleri garantileyecektir. İlişkideki engeller yeni bir romantizmin oluşmasıyla Mayıs ve Haziran aylarında görülebilir. Yayın aşk astrolojisi kaderi ahlak, bilgi, mantık, şans, inanç, ruhaniliğe bağlıdır. Fakat Yengeç seçimi bu bağlantının dayanağının ilkesi olabilir. Jüpiter aşkı olarak bilinir. Birbirini karşılıklı olarak memnun eden bu ilişki uyumu ılık bir rüzgarın yolculuğun yönünde daha fazla hız kazanan ılımlı yangın için beklemesi gibidir. Böylece dindar, şanslı bir çift oluşur.

Oğlak Burcu

            Zodiak Oğlak romantizminin bu yıl pürüzsüz gideceğini öngörüyor. Fakat ayrılık ya da boşanma için bekleyen çiftler Temmuzun 15’inde ya da öncesinde bunu gerçekleştirebilirler. Telaşlı iş programı yılın ikinci yarısı boyunca romantizm eğilimine izin vermeyebilir. Eş ile ilişki Ağustos ayından sonra gelişecektir. Sağlık endişelenilecek bir sebep olmayacaktır. Romantizm yolunda yeni bir romantik ilişkinin gelişmesi ile Haziran ve Temmuz aylarında engel görülebilir. Oğlağın aşk astrolojisi kaderi Yengecin arzuları ve hareketlerine bağlıdır. Bu Satürn aşkı olarak adlandırılır. Bu burç uyumu Satürn ve ayın birleşmesi ile oluşur. Bu sanki dünyanın dönüşünün tatmin edici son arama için suyu dalgalandıran ve rahatsız eden daldırılışı gibidir. Böylece ideal canlı bir çift sınıflandırılır.

Kova Burcu

            Zodiak Kova romantizmi eş ile ilişki yılın ikinci yarısı boyunca izlenebileceğini gösterir. Aynı zamanda ayrılıklara ya da boşanmalara da dönebilir. Temmuz ayına kadar kirli ilişkilerden kaçınılmalıdır. Rahatsız eden faktörlerin çoğu Ağustos ve Eylül aylarında görülecektir. Fakat romantizmin yeni fırsatları iyi bir standart olmayabilir. Sağlık ilişki yolunda bir engel olmayacaktır. Kovanın aşk astrolojisi kaderi derin düşüncelere ve her şeye gücü yeten meditasyona dayalıdır. Üstelik Aslanların arzuları bu uygunlukta önemli bir rol oynar. Bu Satürn-Uranüs aşkı olarak adlandırılır. Bu burç uyumu Satürn, Uranüs ve güneşin ilişkisi ile gerçekleşir. Bu sanki küllerden yapılmış bir gaz odası ve dumanın ateşin sabit kaynağını maruz kalmak için beklemesi gibidir. Böylece kesinlikle uyumlu bir çift meydana gelir.

Balık Burcu

            Zodiak Balık romantizmi bu yıl gönül ilişkisinin devam etmeyebileceğini öngörür. Sağlık başarılı bir aşk hayatı yolunda büyük bir engel oluşturabilir. Cinsel ilişki için istek çok artacaktır. Fakat bu yaramazlığı yapmak doğal olarak yönlendirilebilir. Anormal cinsel istek konusunda bu yıl kötü itibar kazanılabilir. Tüm bunlara rağmen Eylül Ekim ayları bazı memnuniyetler getirebilir. Üstelik bu zamanda yeni bir ilişki oluşabilir. Balığın aşk astrolojisi kaderi Başakların beğenileri ve bırakmaları ya da kurtuluşlarının en son bilgisine dayalıdır. Bu türe Jüpiter-Neptün aşkı denir. Bu burç uyumu Jüpiter, Neptün ve Merkür’ün ilişkisi ile oluşur. Bu suyun tembel akımının titizlikle ıslatmak için toprağın hareketli parçasına doğru akışı gibidir. Böylece garip bir biçimde kaynaşmış bir çift oluşur.

2019 Aşk ve Burçlar 2019

2019 Aşk ve Burçlar 2019

Related news

 • Bu ışıktan çocukları koruyun
 • Sağlığın Temeli Ağızdan Başlar
 • Temel Sanat Eğitimi Nokta Çalışması
 • Kabaran saçlara özel 8 çözüm
 • Muzlu Rulo Pasta Hazırlanışı Videosu

 • 2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar

  2019 Aşk ve Burçlar