2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı 2019

2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı 2019 2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

Antik Çin zodyak işaretleridöngüsel takvim temel elemanları. Her biri bir hayvan tarafından "kontrol edilen" on iki hiyeroglif işaret içerir. Örneğin, örneğin, Çin takvimindeki hangi hayvanı 2000 yılı hesaplamak kolaydır. Ejderhanın yılı olan döngünün beşte birine karşılık gelir.

Zodyak İşaretleri Efsanesi

2000 hangi hayvan

Çin burç kökeni efsanesiAşağıdakileri anlatıyor. Buda, hayvanların alımına davet edilen takvimi oluştururken, isteyen herkese gelebilir. O zamanlar sarayda Buda'ya ulaşmak için çok soğuktu, geniş bir nehrin üstesinden gelmek gerekiyordu. Resepsiyona gelen herkese, Buda yönetimi için bir yıl verdi. Budaya ilk gelen Rat, sonra, sonra Buffalo, Tiger geldi. Sisin içinde, dördün - Tavşan, Tavşan veya Kedinin kim olduğunu görmek zordu. Yıllar geçti, bu konudaki gerçekler belirlenmedi. Doğu halkları hala dördüncü yılını farklı şekillerde (Tavşan, Tavşan veya Kedi) okurlar. Beşinci Ejderha geldi, işte sorunun cevabı: "2000: Doğu takvimindeki hayvan kaç yıldır?". Bu yıl, döngüdeki beşinci, Ejderhanın yılına karşılık gelir. Altıncı Yılandı. At yedinci yaptı. Bundan sonra nehir bir sis tarafından sürüklendi ve yine sekizinci Baran, Koyun ya da Keçi olan kim olduğu belli değildi. Maymun dokuzuncu sayının altındaydı, Horoz (belki de Tavuk) - onuncu altında. On birinci Köpek geldi ve sonuncusu onikinci Domuz aldı (belki domuz).

2000: Hangi hayvan yılı? Hangi renk

Doğu takviminde 2000 hangi hayvan

Ejderha sadece burçtaefsanevi bir varlığı temsil eden bir sembol ve gerçek bir hayvan değil. o 1940, 2000, 2060 için, elemanları ejderha baskın bağlı su, ateş, odun, yeryüzü olabilir hesapları, yıl Beyaz (Metal) Ejderha - doğu takvim yılı On her altmış yılda bir olur ki, özel bir var , Metal. Doğu Dragon sakinleri antik bilginin bekçisi için, iyi şans ve neşe, bilgelik kaynağı, hayat büyümesini sembolize eder.

Metal Ejderin Tanımı

2000 yılı hangi hayvanı çoktan anladıkşimdi, Metal Ejderhanın doğasında bulunan özellikleri ele aldı. Bu işaret çok keskin, anlık bir dürtü anında düşündüğü her şeyi ifade edebilir. Çoğunlukla, muhalif görüşlere tepki göstermez, ortak faaliyetlerin reddini ve yalnız başına hareket etmeye devam eder. Metal Ejderha, durumu objektif olarak değerlendirmeyi ve sarsıcı öfkesini kısıtlamayı öğrenmelidir.

Ejderha yılında doğdu

2000 hangi hayvan burç

2000 yılında ilgilenenler (ne tür bir hayvan),meraklı ve bunun karakter özellikleriişareti. Ejderhaların en zor durumlarda kendilerini ispat edebildiklerini, herhangi bir işte sermaye elde edebileceklerini, diğer işaretlerin göründüğü yerlerde imkansız olduğunu belirtmek gerekir. Doğasında, takımda saygınlık kazanma, lider olma, güç alma fırsatı veren bir şey var. Ejderha, kaderlere meydan okumak gerektiğinde zor durumlar olmadan yaşayamaz. Eğer tuzağa düşerse ve karar verenlerin yolunu takip ederse, hala bir çıkış yolu arar ve zamanla problemlerden kurtulur.

Çoğu zaman Dragons oluyorKalifiye uzmanlar, planlamada olağanüstü yeteneklere sahip olmanın yanı sıra karmaşık görevleri yerine getirirler. Doğuştan rekabet ve saldırganlık, işinizi büyük, ciddi işletmelerde bile sıkı bir şekilde tutmanıza izin verir. Ejderha için en iyi meslek seçimi yapımcı, yönetmen, asker, aktör, mimar, avukat, sanatçı ve hatta başkan olabilir.

Hangi hayvan 2000

Olumlu işareti özellikleri: Ejderha kendisi cömert, bağımsız, parlak, asil, duygusaldır. Firma prensiplerine bağlı kalındığında, kritik durumlarda alışılmadık bir şekilde algısaldır.

İşaretin olumsuz özellikleri: Çok sıklıkla Ejderha acımasız, kendine güvenen, çok talepkar, pervasız, berbat bir kişidir. İktidar için bir susuzluğa sahip, öz-merkezlidir.

aşk

2000 yılında zihinsel olarak geri dönen hayvanhatırlıyoruz Tabii efsanevi Ejderha. Bu burcun altında doğan insanlar, özel bir şekilde aşka başvururlar. Aşık olmak, tamamen kontrolsüz olurlar, herhangi bir şekilde arzularının nesnesine hakim olmak isterler. Aşık olan ejderhalar tamamen kördür, ortaklarını herhangi bir hatadan dolayı affederler, sevgilerini her türlü tehditten korurlar.

Onun doğuştan hırsı ile bir ejderha seviyorbirkaç hayranı tarafından kuşatıldı. Onun egosu karşı cinsin temsilcilerinin sürekli hayranlığını gerektirir. Ejderha dikkat çekmezse, talep etmeye başlar. Ejderha kolayca yeni romanlar açar. Zaten ulaşılan romantik yüksekliklerde, onun tutulması zordur, bununla birlikte, aynı zamanda birkaç aşk entrikalarını başlatmasıdır. Bu işaretin insanları için uzun süredir alışılmadık bir şeydir, hızlıca başka bir sevgi bulurlar.

2000: Hangi hayvan yılı? Diğer işaretlerle burç uyumluluğu

Yukarıda belirtildiği gibi, Metal Ejderhaher altmış yılda hakimdir. Sert, güç aç, iş ortağı ve sevgide partnerin seçimine dikkatle yaklaşır. Metal Ejderha'nın gücü 2000 yılındaki işaretlerin geri kalanını etkiledi. Ejderha için bir çift olarak ne tür bir hayvan tavsiye edilebilir? Yıldızlar ne diyor?

2000 yılında Çin'de ne tür bir hayvan

Ejderha Bull

Unpromising ittifak! Her iki partner de çok inatçı, birbirinden aşağı değil, güç için sürekli bir mücadele var. dostluk Bull sıklıkla Dragon cazibesini takdir ve o, sırayla, Ox pratiklik, ancak bu evlilik için yeterli değildir. İş ilişkilerinde, sadece Ejderha hakim olabilir, Boğa sadece onunla bir pulluk sürükleyebilir.

Ejderha kaplanı

Sorunlu sendika, nedeni ebediişaretlerin yüzleşmesi. Her bir işaret bir liderin rolü için uygun değilse, arkadaşlık mümkündür. İş ilişkilerinde, eğer Ejderha fikirler doğuracaksa ve Kaplan - bunları hayata geçirecekse, başarı sağlanır.

Ejderha ejderha

Duygular, düşünceler, duygular için gerçek bir havai fişek. İki egoist arasındaki sonsuz rekabet, iktidar için sürekli bir mücadele, otorite. Hiçbir durumda hiçbiri diğerine vermeyecektir. 2000 yılında, ne tür bir hayvanın temsil ettiğini, daha önce de bahsettiğimiz noktaya değinmeye değer. İki Metalik Dragons birbirine zemini yakabilir.

Ejder-At

Hayır ve hayır. İki egoist tek bir çatı altına girmeyecek. Eğer Ejderha zamanını kabul edebiliyorsa, onu asla At'tan alamazsınız.

Ejderha keçi

Çok güvenilir bir birlik değil. Buradaki keçi mutlu olabilir, ama Ejderha değil. Çoğu durumda, Keçi sadece engeller. İş dünyasında iş ilişkileri mümkün, eğer sadece Goat yönetmen olacaksa, müdür.

Ejderha köpek

Unpromising ittifakı. Realist Dog, sadece Ejderin olumsuz tarafını görüyor. Aralarındaki ebedi çekişme, ilişkilerin tamamen çökmesine yol açacaktır.

Hangi hayvanın hangi renk

Ejderha için en uygun işaretler

Ejderha Domuz

Sakin ve kalıcı bir ittifak. Yaban domuzu gücü Ejderhayı cezbeder ve ikincisi de onun zihinsel yetenekleri ile sevinir. İş ilişkilerinde, Boar'ın gölgelerde kalması şartıyla başarı garanti edilir.

Ejderha Horoz

Belki. Bu sendikada sıkıntı ve kayıtsızlık yoktur. Ejderha'nın başarılarından yararlanan horoz, çok yüksek bir seviyeden çıkar. Ejderha aktif fikirler sunar ve Rooster onları dışarı taşır.

Ejder-Maymun

Bu iki işaret birbiri için basitçe yapılır. Herhangi bir ilişkide, birbirlerini tamamlarlar. Bunlar iki yarım. Kurnaz, sevinçli maymun tavsiyesiyle Ejderhanın gücünü güçlendirir ve o da onu her zaman korur. İş ilişkileri sonsuza kadar gelişebilir ve yüksek gelir getirebilir.

Ejderha Yılanı

Mükemmel birlik! Ejderha, tüm hayatı boyunca yılanın güzelliğini, çekiciliğini, cazibesini hayranlıkla seyredebilir. Evliliğin uzun ömürlülüğü ve mutluluğu, tamamen Yılan'ın bilgeliğine bağlıdır. Bu işaretlerden ikisi birbirini mükemmel bir şekilde anlıyor, her şeye tamamlanıyor.

Ejderha tavşanı

Kötü bir seçenek değil. Diplomasi diplomasisi ile tavşan, sıklıkla ailede Ejderha'ya iyi şanslar, barış ve barış getirir. Böyle bir ittifakta iş ilişkileri ideal olarak adlandırılabilir. Zeki Tavşan finansal işlemlerde, ticari işlemlerde ustadır ve güç-ejderha işletmesini ve faaliyetleriyle işi teşvik eder.

Ejderha sıçanı

Mükemmel birlik! Bu karakterler tamamen birbirimizi anlıyoruz. Sıçan hep Ejderha iyilik getirir ve o onu hep minnettarlığını ifade anlattı. Bu birliğe antagonizma ve çelişkiler hariçtir. Bir iş ilişkisi içinde bir ama ... ejderha gitmelidir Birliği'nde zaman.

2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı 2019

2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı 2019

Related news

 • Dünyanın En Büyük Deniz Atı resimleri
 • Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle
 • Genital siğil ve cinsellik
 • Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Yapımı Videolu
 • Kahve makinesi nasıl kullanılır

 • 2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı


  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı

  2000: doğunun takvimine göre hayvanın yılı